Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Šílené praktiky v léčebně, kam zavřeli Preisse juniora: Z toho, co se tam děje, byste si hodili mašli!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Syn slavného hereckého páru Jany a Viktora Preissových, Martin (41) to v posledních dnech nemá jednoduché.

Kdo ví, jestli za to může atmosféra blížících se Vánoc, která depresářům nikdy nepřidá, nebo jiné problémy, ani jedno už ale bývalý moderátor soutěže Chcete být milionářem neunesl a před pár dny se pokusil o sebevraždu, když s nožem utekl do lesa.

Poté ho policie našla a odvezla domů. Běžně by člověka s takovým úmyslem okamžitě odvezli do blázince bez mrknutí oka, ale po dohodě s rodinou zřejmě Preiss slíbil, že na druhý den okamžitě nastoupí léčbu.

Oba rodiče odvezli syna na Psychiatrickou kliniku Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, kde podle našich informací nastoupil Martin na uzavřené mužské oddělení. Tam panují přísná opatření a vojenský režim, z něhož vám nikdo nesleví, ani kdybyste slibovali hory doly.

"V sedm budíček, léky, snídaně, rozcvička, vizita, skupinová terapie, oběd, zase nějaké terapie, večeře a spát. Podle mě se ten program moc nezměnil," prozradil nám jeden z pacientů, který se v této části kliniky před lety léčil a který si tamní přístup k pacientům náramně pochvaloval.

"Je to strašně náročné, zvlášť, když víte, že je vám zatraceně blbě, ale funguje to. Pokud budete disciplínu dodržovat, máte velkou šanci se z těch sra*ek dostat," dodal náš zdroj.

A to, že jde o špičkové pracoviště, dokazuje i "zájem" VIP se léčit právě tam. "Na Karláku" ležela například Regina Rázlová, Richard Müller, ale bohužel i Petr Muk (†45) nebo Iveta Bartošová (†48), jejichž stav už byl natolik vážný, že jim zřejmě nebylo pomoci.

Související články

Další články