Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Šílené: Manželé chtějí mít 20 dětí, zatím jich mají 17

Neuvěřitelné! Zatímco jiným lidem stačí jedno dvě děti, Christi a Dave Casonovi z Kalifornie si jich pořídili hned sedmnáct. To by bohatě stačilo k otevření vlastní miniškolky…

Dnes už jednačtyřicetiletá Christi nikdy neměla problém otěhotnět. Manželé Casonovi díky tomu v současnosti mají devět chlapců a sedm dívek ve věku 2 až 23 let a zcela vážně hovoří o tom, že by chtěli celkem dvacet dětí. Jen pět měsíců poté, co se narodil zatím nejmladší Nathaniel, tak Christi zatoužila po sedmnáctém potomkovi. Jenže tentokrát už se objevily komplikace. Christi potratila a posléze si nechala předepsat lék Clomid, stimulující hormony potřebné pro ovulaci. I další těhotenství však k jejímu zármutku skončilo potratem. Nakonec se ale zadařilo a momentálně je v 16. týdnu.

„Nemyslím si, že bych byla na těhotenství závislá. Jen zatím stále nemám pocit, že by naše rodina byla kompletní,“ říká budoucí sedmnáctinásobná maminka. A co na to její organismus? Ranními nevolnostmi prý netrpí a porodní bolesti jsou podle ní „poměrně snesitelné“.

Pokud snad také toužíte po podobně velké rodině, vězte, že Christin manžel – telekomunikační inženýr – vydělává ročně 80 000 USD, tedy asi 1 600 000 Kč. A přestože na první pohled by se mohlo zdát, že si Casonovi rozhodně nemají na co stěžovat, jejich domácí rozpočet je značně napjatý. Jen za potraviny každý měsíc utratí 1600 USD (cca 32 000 Kč).

Pro úplnost dodejme, že Christi a Dave se nedávno stali i prarodiči, neboť jejich nejstarší, třiadvacetileté dceři Jessice se narodilo první miminko. Podle svých vlastních slov však nemají problém udělat si čas na každé dítě zvlášť a žádné z nich tak údajně netrpí nedostatkem lásky či pozornosti.

Související články

Další články