Nedávno jsme vám přinesli článek o tom, co všechno si doma můžete uvařit z placenty. I když jste se na poslední módní hit moc netvářili, důkazy mluví jasně. Placenty teď prostě frčí!

Natasha Hamilton (32), zpěvačka a jedna z členek skupiny Atomic Kitten, se jako zasloužilá matka tří dětí příliš neobjevuje na titulních stranách bulváru. Dalo by se říct, že zpívá, vede si svůj poklidný život, vychovává děti a píše blog. A právě na něm otevřela velké téma, díky kterému se dostala do popředí zájmu médií. Bojuje totiž za to, aby nebylo zakázané pojídat placenty!

Zpěvačka, která čeká svoji první dceru se zpěvákem skupiny 5ive Ritchiem Nevillem (34), se svěřila, že dříve trpěla velkou poporodní depresí a právě placenta by měla jejímu organismu pomoci se s hormonální změnou po porodu lépe vyrovnat. Sama říká, že ji vůbec nezaujal nápad přidávat si syrovou placentu rozmixovanou do koktejlu či podobné věci, které se dějí.

Naopak, chce využít nové metody, která spočívá v tom, že se čerstvá placenta odveze, vysuší a namele na hrubý prášek. Ten se potom umístí do kapslí a jsou z toho vlastně takové vitaminy. Doplněk stravy chce ale zakázat úřad pro bezpečnost potravin, což Natashu trápí natolik, že se rozhodla veřejně podpořit petici proti zákazu na svém blogu.

Ke snědení své placenty už se dříve připojily i jiné známé tváře. Mezi nimi například herečka, modelka a velká bojovnice za práva zvířat Alicia Silverstone nebo herečka January Jones.