Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Šílená statistika: Každý druhý Čech má nadváhu, víme jak se jí zbavit!

Šílená statistika: Každý druhý Čech má nadváhu, víme jak se jí zbavit!
Zdroj: Profimedia.cz

Věděli jste, že je v České republice 52 % lidí s nadváhou a 20 % obézních? I když mezi ně zatím možná nepatříte, může tomu být časem jinak, a proto se změnou jídelníčku začněte raději ještě dnes!

Letní sezóna je před námi a s ní je spojena i přehlídka bezchybných těl v titěrných plavkách na místních koupalištích. Většina z nás se toho bojí jako čert kříže a nejradši by do vody volila neopren. Tento každoroční stres už nemusíte vůbec zažívat, pokud ihned začnete s razantní změnou.

Proč závidět ostatním super postavu a žal zajídat meníčkem z fast foodu? Pokud chcete na sobě něco změnit, nečekejte až po létě, po Vánocích nebo po oslavě narozenin, ale začněte hned teď! "Mnoho lidí drží drastické diety, které jim mají pomoci k dokonalým křivkám. Možná se jim podaří shodit přebytečná kila, ale ne na dlouho. Jakmile dieta pomine a vrátí se ke svým předchozím stravovacím návykům, kila budou opět nahoře a efekt žádný. Jedinou účinnou dietou je najet na zdravý životní styl, dlouhodobě a nejlépe ihned," vysvětluje Martina Vojtíšková, odbornice na zdravou výživu ze společnosti Dietavkrabicce.cz

Pokud se za své tělo už nechcete dále stydět, tak nejúčinnější dietou, je pravidelná a vyvážená strava, při níž tělu nebudou chybět žádné prvky stravy. A hubnutí bude konečně účinné. Že je v létě hubnutí nemožné? Ale kdeže! I když občas zhřešíte, vykompenzujete to střídmější stravou nebo sportem.

Krátkodobé diety jsou na nic! Chce to celkovou změnu životního stylu a vyváženou stravu, aby nenastal jojo efekt. Světem dnes hýbe nejzdravější forma hubnutí – krabičková dieta, kterou u nás i ve světě drží mnoho celebrit jako Pink, Katy Perry nebo Jennifer Lopez. Tzv. Fresh dieta, jak se dieta v krabičkách ve světě nazývá, představuje plnohodnotnou a vyváženou stravu a vlastně i životní styl. Můžete shodit až kilo tuku týdně a dlouhodobě!

Související články

Další články