Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Šílená scéna z Výměny manželek: Na drogách nejsem! Povím vám, jak to bylo ve skutečnosti, říká Jana s hadem

+ Dalších 5 fotografií
Také vás šokovala ukázka toho, co nás ve středu ve Výměně manželek čeká? Paní Jana s hadem na krku šokuje. Byla při natáčení na drogách? S paní Janou jsme udělali rozhovor, ve kterém nám vše do detailu vysvětlila.

To je tedy opravdu silná ukázka! TV Nova uvolnila část toho, co bude ve středu vysílat. Video šokovalo snad celé Česko. Všechny zajímá, zda paní s hadem na krku je normální, nebo je na drogách.

„Zdálo se, že je něčím sjetá,“ tak hodnotili na Nově její učinkování v celé show.

Redakce eXtra.cz se s paní Janou spojila. Paní Jana nám poskytla obsáhlý rozhovor o tom, co se dělo při Výměně manželek a jak se její život vyvíjí nyní po skončení natáčení.

„To video, to je tedy síla, ale dnes s tím už nic neudělám,“ uvedla paní Jana pro eXtra.cz. Bojí se, co bude nyní následovat. „Nemám doma bohužel, nebo bohudík, televizi, takže to ve středu neuvidím,“ říká paní Jana, která působí sympatickým dojmem.

„Nebyly to žádné drogy. Léky na nervy jsem smíchala s alkoholem. Bohužel,“ vrátila se ke svému výstupu.

Co říká dnes o svém partnerovi? Jsou pořád spolu? A čím se dnes paní Jana živí? Sledujte eXtra.cz, s paní Janou přineseme rozsáhlý rozhovor.

Související články

Další články