Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Šílená road movie pokračuje: Džambulinka s Macurou zmateně prchají Itálií před Rychtářem, kterého vezou novináři!

Iveta Bartošová
+ Další fotografie

Absurdní road movie v podání Džambulky (47), která s vesmírným člověkem Zdendou Macurou (39) prchá Itálií Josefu Rychtářovi (55) a celému světu, pokračuje zběsilým tempem.

Včera odpoledne padly bajky o tom, že se Rychtář s Macurou dohodli na společném postupu a transportu nebožačky do české léčebny. Dvojice uprchlíků tak stále prchá tu na jih, tu na východ Itálie před Rychtářem, který využil nabídky konkurenčního bulváru a anabázi absolvuje ve voze novinářů, čímž těmto notně ulehčí práci, až se celá partička shledá.

Bartošová se nachází v bizarní situaci. Do Čech podle Macurova prohlášení za žádnou cenu nechce a zpátky k Rychtářovi tuplem ne. Cestuje ovšem bez dokladů a na ambasádu v Římě pro nové nemůže, neb úřad trvá na tom, aby se nejprve přihlásila na policii, která ji stále hledá, což se Ivetě nechce, prý by tím prozradila, kde s Macurou jsou.

Celou akci ještě z Prahy přiživuje znovuzrozený hrabě z Nemanic Domenico Martucci (39), který už čtvrtý den zdařile předstírá, že je se zpěvačkou v intenzivním kontaktu a je informován o jejím pohybu, což má za následek, že mu neustále volají novináři a nechají ho šířit dezinformace, o kterých vědí, že jsou nesmysl, ale ono je to celé strašně zábavné.

Pomalu se ale logicky blíží velké finále, kdy média, která si už víceméně „kočírují“ hlavní aktéry, nakonec donutí trojici k setkání a k přesunu do Prahy, aby se celý výlet fotografů několika médií a štábu Novy zbytečně neprodražoval.

Celonárodní téma dále sledujeme a jak bude s Džambulinkou něco nového, opět vám to přineseme jako první, případně druzí, ale o to veseleji…

Mohlo by vás zajímat

Další články