Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Šílená psychopatka Júlia z metra: Vetřela se dnes na další akci, neuvěříte, co nám o sobě řekla!

Šílená psychopatka Júlia z metra: Vetřela se dnes na další akci, neuvěříte, co nám o sobě řekla!
Zdroj: archiv

Júlia Kusková Klímová je aktivnější než kapénková infekce. Ráno se celé Česko pobavilo nad jejím incidentem v metru, dneska dopoledne zmlátila fešnou reportérku z Novy Terezu Robinson, odpoledne na ni vyšlo najevo, že hopsala z postele do postele Hrabalovi a Landovskému, a ještě nenastal ani večer a už jsme se dozvěděli, že psychopatka z metra jede další akci.

Zavolal nám do redakce jistý anonym, že Júlia se právě nachází v pražském hotelu Yasmin, kde se koná konference o řeckém jídle. Julča si tam nejspíš přišla napakovat svou igelitku Billa Heute a zamávat svou chabou novinářskou průkazkou, což je ve skutečnosti vizitka napsaná husím brkem na toaletním papíře.

My jsme samozřejmě nezaváhali ani chvilku a vběhli jsme Julii do cesty, aby nám trochu objasnila, kdo že vlastně je a co dělá. Kusková Klímová nám potvrdila, že je skutečně novinářka a pracuje jako redaktorka časopisu Valaška, což má (pokud to tedy existuje) asi stejnou mediální sílu jako legendární Kůň a pes.

Samozřejmě máme pro vás další podrobnosti a videa, protože tady se rodí velká ikona ne-li světového dění, kterou je třeba jednou zakonzervovat v louhu a vystavit v Národním muzeu i pro příští generace. Česko už nikdy nebude jako dřív.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy