Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Šílená Indie! Na veřejnost unikly fotky ze svatby radního (35) se šestiletou dívkou!

Svatby mezi dětmi a dospělými se v Indii bohužel stále dějí.
Zdroj: twitter.com
Fotografie z domluvené svatby Ratana Lal Jata (35) a šestileté holčičky z indické vesnice Gangrar naštvaly celý svět. Tamní vláda sice podobné sňatky zakázala již v roce 2006, ale tyto obrázky bohužel ukazují, že jde stále o běžnou praxi.

Novomanželé se vzali 23. června 2015 jen před pěti svědky v utajeném obřadu, který měl zařídit Jamuni Bai, místní specialista na podobně nechutné sňatky.

Vše se událo proto, aby Ratan Lal Jat vyhověl staré tradici Nata Pratha. Tento místní zvyk diktuje, že muž sice může mít milostnou aféru s vdanou ženou, ale musí být sám ženat a zaplatit za to finanční kompenzaci.

Radní z vesnice Gangrar tedy evidentně dostal chuť na cizí manželku a hledal způsob, jak by mu to staré tradice schválily. Sňatek s šestiletou dívkou byl pro muže evidentně úžasných morálních hodnot ideální volbou.

Rodina malé holčičky dostala samozřejmě řádně zaplaceno. Šestiletá dívka u nich ale prozatím zůstává, protože Ratan byl mezitím zadržen policií. Podobné sňatky byly totiž indickou vládou zakázány „už“ v roce 2006.

Policii v pátrání pomohly právě fotografie, které unikly na internet a začaly kolovat po sociálních sítích. Na nich ale chybí strůjce celého sňatku – dohazovač Jamuni Bai. Ten tak bohužel stále uniká.

Související články

Další články