Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Sharon Stone patří mezi nejvíc sexy ženy světa, ale když ji uvidíte bez make-upu, překvapí vás obrovské pigmentové skvrny

Sharon Stone
+ Další fotografie

Herečka Sharon Stone vypadá ve svých pětapadesáti letech úžasně. I když si občas pomáhá vymoženostmi plastické chirurgie, na rozdíl od jiných hvězd si stále drží mladistvý vzhled a přirozenou tvář. Je ale pochopitelné, že i na ní se známky stáří musí někde projevit.

Na festivalu v Cannes ji paparazzi zachytili při snídani, kde Sharon relaxovala oblečená v hotelovém županu, s mokrými vlasy a bez známky jakéhokoliv nalíčení. Na její pleti byly znatelné silné pigmentové skvrny, které vznikají právě s přibývajícím věkem nebo při častém vystavování se silným slunečním paprskům.

Na slavnostní promítání snímku Behind the Candelabra (Pod svícnem) už herečka dorazila v překrásných modrých šatech s dokonalým make-upem tak, jak ji její fanoušci mají nejraději.

Mohlo by vás zajímat

Další články