Kdo se nedívá na Mama, ožeň ma, jakoby nebyl. V rychlosti: Jde o to, že se matky snaží udat svoje mešuge synáčky, a to za přítomnosti kamer a zpravidla dvou uchazeček, které taky nebývají úplně psychicky ólrajt.

Tahle reality show se na Slovensku dočkala své druhé řady a všichni posměváčci a milovníci kvalitní zábavy od té doby nemluví o nikom jiném než o Jurajovi, Andrejovi, Martinovi a Tiborovi. Niko byl od dramaturga menší krok vedle, ale nevadí. Tak tedy:

Juraj je z chlapců asi nejpohlednější. Muž zklamaný životem, prý docela zabezpečený, hledající hluboký láskyplný vztah. Ten mu nabízí Lubka, matka devítiletého syna, slovenská Shakira, milovnice tance s hladkou moukou a komunikace s vyšší mocí. Juraj by však raději sexy číšnici Stanku, která má ale podnikatele na párku. Venezuelská telenovela hadr.

Pak tady máme dýdžeje Andreje, toužícího po upřímném citu a kariéře, jakou má jeho idol Tiesto. Jeho přítelkyně ho podvedla s Romem, což Andrej nepřenesl přes srdce a teď si chce zlomenou pumpičku nechat spravit od jedné z nápadnic. První je geodetka, jejíž jméno si nepamatujeme (možná proto, že za prvních šest dílů stihla říct dvě věty a ani jedna nebyla rozvitá). Druhá se jmenuje Vierka, je to vysmátá striptérka, kterou ale nesnáší Andrejova matka. A matku a Andreje nesnáší pes. Vidíme mu to na očích a na vystouplých žebrech.

Martin je takový Otík, co půjde po žních k Turkovi. Asi. Lehce zaostalý milovník tělocvičny si domů pozval dvě mladé maminky samoživitelky, které mu během pár dní snížily sebevědomí z minus tří na minus devatenáct a samy ze sebe udělaly krávy. Lepší závěr si tvůrci ani nemohli přát.

Tibor je náš oblíbenec. Karaoke zpěvák, jenž si rád honí svoje ego na slabších povahách. Třeba na Martince, majitelce nejkrásnějšího amerického úsměvu. Ever. Ačkoli jí Tibor ze začátku dával kapky, nyní se mezi nimi schyluje k intimnostem. Tento díl raději budeme sledovat nalačno.

A na závěr je tady Niko, účastník Hotelu Paradise, naprosto zbytečný aktér, který měl nalákat náctileté nadržené slepice obdivující vypatlance živící se steroidy. Niko nikdy nebude mít problém se seznamováním právě proto, že takových slepic je v Blavě i Praze, kde se pohybuje, požehnaně. A to ani přestože si běžně obléká penis do ponožky a pak s ním chodí po domě a všem ho ukazuje a myslí si, že je sexy. Blb.