V americkém Ohiu pracoval v márnici člověk, na kterého tam nejspíše dlouho nezapomenou. Podle policie totiž znásilnil možná stovky mrtvých žen a ve své nechutné činnosti očividně vesele pokračoval i poté, co ho jeho manželka nahlásila úřadům!

Kenneth Douglas se pak na policii svou činností nijak netajil a na zveřejněných nahrávkách z výslechu například říká: „Prostě jsem na ně vylezl a stáhnul jsem si kalhoty.“ Mezi nimi bylo například mrtvé tělo Charlene Appling, ale v součtu souložil se stovkami těl, jak sám přiznal.

Proč to všechno dělal? Své chování omlouvá užíváním alkoholu a drog. O jeho činnosti se dozvěděla jeho manželka, která se ho rozhodla úřadům nahlásit, ale zpočátku ji nikdo nechtěl poslouchat. Údajně jí řekli, že cokoli se děje na pozemku města, je věcí města. A jak to zjistila? Když se doma svlékal, prý zapáchal po celém těle od mrtvol. Romantika.

Gurmánský zaměstnanec márnice přiznal, že souložil s těly April Hicks, Karen Range i Charlene Appling, což byly všechno oběti vraždy.