Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Seznamte se se supermámou: Obstarává obrovskou farmu s tisícem ovcí a k tomu zvládá sedm dětí!

Amanda Owen zvládá hravě celou farmu.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Tak to tohle je opravdu úctyhodný lidský výkon. Amanda Owen (39) žongluje mezi dvěma tisíci akrů, tisícem ovcí, sedmi dětmi a manželem. To vše prý hravě zvládá a považuje to za svůj životní styl.

Žena provozuje velkou ovčí farmu a bydlí s manželem a dětmi ve starobylém domě. Jelikož obstarávat tisíc ovcí není žádná sranda, tak jí s farmou pomáhají děti, jakmile trochu povyrostou. Rodina je daleko od civilizace, cesta do města jim trvá dvě hodiny, proto se také dvě z jejích sedmi dětí narodily po cestě do nemocnice.

Její den vypadá tak, že ráno ve čtyři hodiny vstane. Dá nakrmit nejen ovcím, ale i svým dětem. A tři nejmladší pak vezme s sebou na pole. Supermáma Amanda si však nestěžuje. „Nemám na výběr mezi dětmi a prací. Musím zvládat obojí. Práce na farmě má také tu výhodu, že máte spoustu času si vyčistit hlavy a zapřemýšlet,“ líčila Amanda. Mezi její povinnosti patří i porod ovcí, krmení a udržování rozlehlé farmy.

Související články

Další články