Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Seznamte se s touhle kočkou, jmenuje se Magdalena Ogórek a až vám řekneme, kdo to je, omdlíte

Zdroj: Twitter
+ Další fotografie

Takže konec vtipům o krásných blondýnách. Protože tady máme jednu ze sousedního Polska, která tohle všechno začne pomalu, ale jistě vyvracet.

Magdalena Ogórek (35) je polská historička, která nejen absolvovala studia na nejlepších polských univerzitách a v zahraničí a navíc tam nyní i přednáší, ale taky má za sebou kariéru ve státní správě, působila třeba v Kanceláři prezidenta, na Informačním centru vlády nebo jako konzultant Polské národní banky.

Jo, dostali jste nás, opsali jsme to z Wikipedie, protože ani my jsme nevěděli, co je Magdalena zač. Ale teď nás to začíná zajímat

Nedávno totiž kandidovala neúspěšně jako nestraník do Poslanecké sněmovny, ale nic si z toho nemusí dělat, že neuspěla, jelikož polská levicová strana Svaz demokratické levice (SLD) ji 9. ledna 2015 stanovila jako svou kandidátku na prezidenta!

Tak. Takže v Polsku budou mít tuhle kost, protože teď půjdou k volbám všichni chlapi, a my tu budeme mít Miloše Jitrnice, přitom si obě strany nemají co vyčítat, naši socdemáci jsou taky plní bývalých komunistů, stejně jako tomu je u polské SLD, ale tam aspoň mají koule na to, aby si tam natlačili vzdělanou blondýnu, co vypadá jako modelka na prádlo nebo jedna z milenek Leonarda DiCapria.

A ještě navíc není úplně trdlo a v politice se evidentně vyzná, protože žádná strana si přece nemůže dovolit myslet poklopcem a populisticky strčit jako svého kandidáta na prezidenta někoho, kdo se jenom usmívá a je hezký.

Vlastně... No radši nic.

Související články

Další články