Seznamte se s největším metrosexuálem na světě. Devětadvacetiletý Matt Donford, který se živí jako osobní trenér, o sobě říká, že mu žádná žena neodolá a je hezčí než Brad Pitt. Prošel několika plastickými operacemi a teď to vypadá, že je skutečně spokojený.

Matt začal s úpravou zevnějšku, když mu bylo 19 let. Za tu dobu si prošel několika plastickými operacemi a různými zkrášlovacími procedurami. Jeho „koníček“ ho vyšel za deset let v přepočtu na 3 miliony korun. Ale vášnivý metrosexuál toho absolutně nelituje a podle jeho slov vypadá tak dobře, že ho žádná žena nikdy neodmítla. Dohromady spal asi s 50 ženami a randil se stovkou dívek.

Krasavec si také přivydělává jako striptér a fitness model a přiznává, že nejvíc miluje sám sebe. Když se chystá na větší večerní akci, klidně stráví přípravou až sedm hodin. Jeho náplní dne je hlavně solárium, manikúra, pedikúra, kosmetika a kadeřník. A jak by měla vypadat jeho vyvolená? Představuje si drobnou blondýnku s dokonalým make-upem. Máte zájem?