Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Seznamte se s nejdomýšlivějším mužem na světě! Za své tělo utratil neuvěřitelnou částku a tvrdí, že je hezčí než Brad Pitt!

Matt Dunford se o sebe stará líp než většina žen.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Seznamte se s největším metrosexuálem na světě. Devětadvacetiletý Matt Donford, který se živí jako osobní trenér, o sobě říká, že mu žádná žena neodolá a je hezčí než Brad Pitt. Prošel několika plastickými operacemi a teď to vypadá, že je skutečně spokojený.

Matt začal s úpravou zevnějšku, když mu bylo 19 let. Za tu dobu si prošel několika plastickými operacemi a různými zkrášlovacími procedurami. Jeho „koníček“ ho vyšel za deset let v přepočtu na 3 miliony korun. Ale vášnivý metrosexuál toho absolutně nelituje a podle jeho slov vypadá tak dobře, že ho žádná žena nikdy neodmítla. Dohromady spal asi s 50 ženami a randil se stovkou dívek.

Krasavec si také přivydělává jako striptér a fitness model a přiznává, že nejvíc miluje sám sebe. Když se chystá na větší večerní akci, klidně stráví přípravou až sedm hodin. Jeho náplní dne je hlavně solárium, manikúra, pedikúra, kosmetika a kadeřník. A jak by měla vypadat jeho vyvolená? Představuje si drobnou blondýnku s dokonalým make-upem. Máte zájem?

Související články

Další články