Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Seznamte se s miliardářkou a nejtuctovější celebritou světa – Taylor Swift

Americká zpěvačka, textařka a skladatelka Taylor Swift.
+ Další 3 fotografie

Americká zpěvačka Taylor Swift (24) je, byla a pravděpodobně už na věky věků bude klasickou tuctovkou. Nemluvíme o jejím talentu, ale o jejím vzhledu. Je to taková nuda, že něco zajímavého aby na ní člověk pohledal.

Amerika jí leží u nohou a sbírá jednu cenu za druhou. V soukromí bývá často vidět po boku neméně slavné kolegyně Seleny Gomez. Nechce se nám zkoumat, jestli jsou ty dvě zrovna teď nejlepší kamarádky nebo se zase vyhodily navzájem z přátel a nebaví se spolu. Dejme tomu, že se to opakuje se zhruba půlroční pravidelností.

Taylor nedávno vydala hit Shake it off, kde hned na začátku vtipně shrnula jedinou věc, která je na ní zajímavá. A to fakt, že velmi často randí se známými celebritami, ale nikdo s ní nevydrží déle než tři měsíce. Spojována byla například s Harrym Stylesem z One Direction nebo Taylorem Lautnerem, vlkodlakem z Upíří ságy Twilight.

V klipu sice zpěvačka projde několika zajímavými proměnami vzhledu, přesto zůstává nezajímavou blondýnkou, která by se především potřebovala najíst.

Taylor je ale každopádně inspirací pro všechny mladé slečny, které sice mají talent, ale zajímavý vzhled, rysy v obličeji, barva vlasů, cokoliv, co je pro showbyznys tak důležité, jim schází. Jen v uplynulém roce totiž zpěvačka vydělala přes 861 miliónů korun! A to všechno díky zpívaní a skládání textů o svém bolavém srdci.

Takže vzhůru do toho, s dobrým managementem a šílenou aktivní matkou za zády, která si plní své vlastní sny, je evidentně možné dosáhnout zázraků!

Mohlo by vás zajímat

Další články