Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Seznamte se s Hanebisho, nejdražším toaletním papírem, jehož role se prodává za 350 korun!

Určen pro královskou zadnici!
Zdroj: Ottimo

Máte obrovskou spoustu peněz a nevíte, co s nimi? Utrácet se dá za různé věci. Teď už dokonce i za luxusní toaletní papír.

Značka toaleťáku Hanebisho se začala prodávat v Japonsku, kde balení tří toaletních papírů koupíte za v přepočtu 1000 Kč. Ano, za tisícovku získáte pouhé tři roličky. Samostatně pak koupíte jednu roli za 350 Kč (jak vidíte, ve více kusech jde o velmi výhodný nákup!).

Špatnou zprávou je, že jde pouze o dvouvrstvý papír. Tak co je na něm tak extrémně drahého, ptáte se? Toaletní papír Hanebisho je vyráběn pouze z prvotřídního dřeva importovaného z Kanady. Do mixu se používá voda pocházející z řeky Nyodo, která dostala ocenění za nejkvalitnější vodu v Japonsku. Papír také vysychá delší dobu, aby byl co nejjemnější.

Každá role papíru je pak po jednom ručně kontrolována, aby splňovala všechny požadavky kvality, je i ručně podepsána s datem výroby. Toaletní role jdou poté k umělcům, kteří na ně vytvářejí různé kresby. Díky tomu je možné vyrobit pouze 150 rolí denně. Toaletní papíry se pak samozřejmě neprodávají v kusu igelitu, ale v pěkných krabičkách.

Jde mimochodem o toaleťák, který léta používá Akihito, japonský císař. Takže je určen i pro císařskou zadnici!

Související články

Další články