Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Seznamte se s gigantickým králíkem: Váží přes 20 kilo a měří víc jak jeden metr! Uhodnete, kolik toho sežere?

Z toho by byla pečínka. Mňam.
Zdroj: profimedia.cz

Tak tohle je zajisté ten největší velikonoční králíček na světě. Tahle 22kilová králičí obluda jménem Darius měří 1,3 metru a sežere takové množství mrkve, co někdo nezvládne za celý rok. Jeho měsíční jídelníček se skládá z 360 kusů mrkve, 30 jablek a 15 hlaviček zelí. Za rok spořádá přes tisíc kilogramů potravy.

„Darius je z rodiny obřích králíků, ale on je největší králík na světě. Je úžasné, jak je velký,“ rozplývá se jeho majitelka. Rodina ho teď považuje za domácího mazlíčka, skoro jako psa. Pyšná majitelka ho popisuje jako chamtivého a přátelského králíčka. Dokonce si Darius sedává na pohovku a dívá se s majitelkou na televizi.

„Celá rodina má králíka Daria ráda a milují ten jeho zlomyslný záblesk v jeho očích. On je opravdový velikonoční zajíček, narodil se v dubnu, takže jeho narozeniny vždy slavíme kolem Velikonoc,“ dodává majitelka.

Související články

Další články