Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Seznamte se, největší koště českého Facebooku je tady: Tyhle statusy nepoberete!

Znáte ji? To je Bianca, mezi jejíž záliby patří fotit se v koupelně
v plavkách. Protože v koupelně v plavkách před zrcadlem se štelujeme
přeci denně všechny.
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Simona Laňková, která si říká Bianca Johnsson, je děsivé stvoření, které na Facebooku žije tím, že vysvětluje lidem, jaké jsou nuly a jak ona je skvělá. O Simoně toho koluje mnoho. Pravděpodobně si myslí, že svými statusy trollí, což je dnes oblíbená činnost mladých, kteří si dělají legraci na sociálních sítích tím, že píší záměrně provokativní, urážlivé nebo irelevantní příspěvky k citlivým tématům, jejichž hlavním smyslem je vyprovokovat ostatní uživatele k emotivní odezvě. Jenže Bianca netrollí, je prostě trapná.

Při čtení Biančiných nebo tedy vlastně Simoniných příspěvků se stydíte. Ne protože by byly tak peprné, ale stydíte se za ni, za její trapnost.

Simona údajně vyrůstala v dětském domově a chudák má každé oko jinam, na což rádi upozorňují její „fanoušci“ a dávají jí na profil své vlastní fotografie, na kterých šilhají. A jak se popisuje sama Bianca?

„Každý mě moc dobře zná s ví, co jsem zač. Jelikož jsem celebrita a veřejně známá osobnost, prostě budoucí královna tisku! Čím jsem známá? No tak samozřejmě v první řadě tím, jak vypadám, protože v zemi zdejší není nikdo krásnější a troufnu si říct, že ani na Slovensku. Jak v Německu, to nevím, ale tipuji, že ani tam nemám konkurenci. Mám dlouhé vlasy, zelené oči, alabastrovou pleť, dlouhé nohy, velká prsa a sexy zadek. Nastavuji lidem zrcadlo, aby sami sebe mohli zřít v té nejsurovější formě! Za třetí si myslím, že jsem velmi talentovaná, takže by byla škoda nevyužít tohoto potenciálu, který mi byl nadělen.“

Co k tomu dodat. Simona je chudinka, podle fotografií, které si jede na svém FB, také sociální případ. Jak jinak si vysvětlit, že prezentuje dvě plastové misky plné brambůrků a jednu ušmudlanou skleničku oliv jako super luxusní party. Moc toho prostě v životě nezažila no, ale je to hvězda, tak ji nebudeme urážet a podíváme se raději na její tvorbu v galerii.

Související články

Další články