Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Sexy zpěvačka Celeste Buckingham je volná! Tahle křehká květinka přece nemůže být sama!

Rozchod je smutná záležitost…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Krásná zpěvačka Celeste Buckingham si prochází složitějším obdobím. Její vysněný princ je pryč a jedné pohádky je nadobro konec. Nebo snad jde o nový začátek?!

Slavná zpěvačka s americko-švýcarskými kořeny Celeste Buckingham (21) byla ještě nedávno až po uši zamilovaná do svého kolegy, také zpěváka Matěje Vávry. Tento vztah se bohužel znenadání rozpadl a Celeste to všem oznámila na svém Instagramu takto.

“Bohužiaľ, po dvoch krasných rokoch spolu sme sa vybrali každy iným smerom. Maťej, ďakujem ti za všetko a prajem ti len to najkrajšie a najlepšie v živote. Thank you for loving me,” smutnou událost komentovala Celeste.

Ta dokonce se svým přítelem letos plánovala první společné Vánoce…

“Ano, je pravdou, že momentálně uvažuji o své první cestě společně s Matějem na Vánoce i na Silvestra do USA. Bylo by to pro nás oba první společné prožití Vánoc právě tam. Ale současně se domlouváme i s mými rodiči. Ti uvažují, že by naopak dorazili k nám domů do Bratislavy. Tak jako tak moc se na vánoční svátky i Silvestra těším. Je to takový můj malý odpočinek po vánočních koncertech a tak vůbec,“ ještě před pár týdny takto nadšeně Celeste vyprávěla o svých plánech pro eXtra.cz.

Nicméně Celeste se nemusí samoty do konce života bát! Je to nádherná žena s překrásným hlasem! A takové děvče se ve světě zkrátka neztratí. Hodně štěstí, Celeste!

Související články

Další články