Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Sexy zpěvačka Celeste Buckingham je volná! Tahle křehká květinka přece nemůže být sama!

Rozchod je smutná záležitost…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Krásná zpěvačka Celeste Buckingham si prochází složitějším obdobím. Její vysněný princ je pryč a jedné pohádky je nadobro konec. Nebo snad jde o nový začátek?!

Slavná zpěvačka s americko-švýcarskými kořeny Celeste Buckingham (21) byla ještě nedávno až po uši zamilovaná do svého kolegy, také zpěváka Matěje Vávry. Tento vztah se bohužel znenadání rozpadl a Celeste to všem oznámila na svém Instagramu takto.

“Bohužiaľ, po dvoch krasných rokoch spolu sme sa vybrali každy iným smerom. Maťej, ďakujem ti za všetko a prajem ti len to najkrajšie a najlepšie v živote. Thank you for loving me,” smutnou událost komentovala Celeste.

Ta dokonce se svým přítelem letos plánovala první společné Vánoce…

“Ano, je pravdou, že momentálně uvažuji o své první cestě společně s Matějem na Vánoce i na Silvestra do USA. Bylo by to pro nás oba první společné prožití Vánoc právě tam. Ale současně se domlouváme i s mými rodiči. Ti uvažují, že by naopak dorazili k nám domů do Bratislavy. Tak jako tak moc se na vánoční svátky i Silvestra těším. Je to takový můj malý odpočinek po vánočních koncertech a tak vůbec,“ ještě před pár týdny takto nadšeně Celeste vyprávěla o svých plánech pro eXtra.cz.

Nicméně Celeste se nemusí samoty do konce života bát! Je to nádherná žena s překrásným hlasem! A takové děvče se ve světě zkrátka neztratí. Hodně štěstí, Celeste!

Související články

Další články