Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Sexy zločinec a jeho trestní rejstřík! Co tento „andílek“ provedl? To se budete divit!

Současný miláček všech žen.
Zdroj: facebook.com

Taky patříte mezi obdivovatelky nové celebrity zločince Jeremyho Meekse? Možná vám otevře oči dlouhý a rozsáhlý seznam trestných činů, které tento „andílek“ provedl. A rozhodně to nejsou pouze „nevinné“ krádeže. Hrozí mu už třetí pobyt za mřížemi.

Seznam prohřešků na něj prásklo policejní oddělení Stockton v Kalifornii. Takže začínáme, připravte se na pořádnou jízdu:

2002 – Obvinění z loupeží a brutálního zbití 16letého chlapce. Za tyto činy pykal dva roky ve vězení v Kalifornii.

V souvislosti s tímto přiznal, že je členem gangu the Gangster Crips. Crips jsou jedním z největších a nejvíce násilných pouličních gangů ve Spojených státech. Odhaduje se, že mají 30 000 až 35 000 členů. Gang se podílí na vraždách, loupežích a obchodu s drogami. Děsivé, že?

2007 – Přistižen při krádeži v obchodě se sportovními potřebami. Jakmile se k němu přiblížila ochranka, křičel na ně něco ve smyslu „vym*dám s váma se všema“. Vzápětí mu v očích přistál pepřový sprej.

A aby toho nebylo málo, při zatčení se vydával za jinou osobu. Nakonec ho odsoudili za vloupání, krádež identity a bránění se zatčení. Zase si pobyl nějaký čas ve vězení.

2014 – Zatím poslední Jeremyho fail. Byl zatčen za nelegální držení zbraní, terorismus, kladení odporu a maření úředního výkonu. Při zatčení fyzicky zaútočil na policistu, což se ve Spojených státech nepromíjí.

Za tyhle zločiny pravděpodobně dostane minimálně 5 let.

Pořád máte oči zaslepené růžovými brýlemi? Tak vám s politováním oznamujeme, že tento „bůh sexu“ je ženatý a má jedno dítě. Takže od nás dostává super prestižní cenu „Otce roku“.

Související články

Další články