Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexy zápisky redakční Umbrella girl: Na Diamond Race jedině v Lambu! Zkrotím ho i v podpatcích, a navíc mi jde k pleti

Potvrzeno! Neskutečně šťastná oznamuji, že již v půlce června se můžete těšit na exkluzivní zápisky z adrenalinového závodu luxusních aut Diamond Race.

Ale pozor! Nepojedu jako trapka „zlatokopka“ v minisukni a jehličkách coby spolujezdec, nýbrž jako plnohodnotný řidič, přestože mi někde něco přebývá a někde zase chybí!

Ano, konečně budu moci změřit svůj řidičský um s frajírky, kteří zaplatili neskutečný balík, aby se mohli zúčastnit s nadupanými kárami prestižního závodu luxusních aut, k němuž patří i krásné slečny a velkolepé večírky ve stylu „Gatsby“.

Znají ten báječný pocit zúžených zorniček sledující pouze cíl, vůni benzínu, spálených brzd a v neposlední řadě nenahraditelné šimrání v břiše z přetížení v autě z eXtra rychlé jízdy. I když jsem řekla, že jsou to frajírci, je pravdou, že se nejedná o žádná béčka, co se týče vozového parku. Tedy kdo by si nehonil tričko s Lamborghini Gallardo či Aventador, Aston Martinem, Ferrari Italia, Porsche 911, Bentley či nejlepším kouskem ze všech – McLarenem?

A v čem si povezu vlastně zadeček já? Toť stále nezodpovězená otázka, ale sázím na Lambo, které mi prostě půjde k pleti. Pokud vás zajímá, jak jsem se ocitla já na závodním listu Diamond Race, důvod je jednoduchý. Miluji rychlé káry, motorky a adrenalin a hlavně jsem prošla testovací jízdou na výbornou v BMW M3 (a zamilovala jsem se).

Tedy prošla jsem na jedničku, i když ji trochu zkazila policejní kontrola za „prasáckou“ jízdu. Nicméně já a stále mých 12 bodů jsme na příští setkání s majáčky připraveni.

Jste i vy na mě, pánové policajti?

Související články

Další články