Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexy zadeček volejbalistky ho stál místo: Snímek, který ho měl proslavit, ho přivedl na mizinu!

Winifer má prostě výstavní zadeček!
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Podařilo se mu zaznamenat na video to nejkrásnější z kolumbijské volejbalistky. Video se ihned stalo velmi populárním a hlavně muži z něj nemohli spustit oči. Jenže kameraman se ocenění nedočkal, spíše naopak. Záznam ho stál místo!

Winifer Fernandez a její sexy křivky prostě nejdou přehlédnout. Jednomu z kameramanů se navíc podařil skvělý videozáznam, na kterém je vidět z volejbalistky to nejlepší – její sexy zadeček. Ten má ale nakonec na svědomí jeho pracovní místo, protože dostal padáka!

Video se totiž stávalo čím dál více populárním a dostalo se i na Kubu, odkud šikovný kameraman pochází. Tam vládne Raúl Castro a ten neměl pochopení. Borec si tak nevysloužil pochvalu, ale výpověď. Internetem teď koluje petice, aby se vrátil zpátky. Nicméně těžko říct, zda to Castra nějak obměkčí. Jak se totiž ví, vládne skutečně hodně pevnou rukou.

No snad se brzy najde někdo jiný, kdo si vezme zadeček Winifer do parády. Ten je totiž skutečně parádní a byla by škoda, kdybychom z něj neviděli více. Bude dobré, když dalším kameramanem bude někdo, kdo pochází ze země, kde budou mít více pochopení…

Související články

Další články