Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Sexy účastnice Hotelu Paradise je těhotná, na Facebooku to oznámila fotkou, na které je celá nahá!

Klaudia Chlustinová oznámila těhotenství na Facebooku touhle fotkou.
+ Další 3 fotografie

Kdo má ještě v živé paměti reality show Hotel Paradise, kde v honbě za penězi bylo důležité také co nejvíce souložit, vybaví si Klaudii Chlustinovou (24), která tam tehdy dováděla s člověkem, kterému se říkalo Romeo, i když se v reálu jmenuje Patrik Németh. Zřejmě to ale nebylo dost šťavnaté na to, aby ji nažhavení diváci poslali dál.

Klaudia se ráda svléká, což ostatně dokazuje i její profil na Facebooku, kde se to odhalenými fotkami jen hemží. Teď je těhotná, a protože si teď budoucí matky pořizují fotografie, na nichž zachycují rostoucí bříško, nemohla si tuto příležitost Chlustinová ujít.

Otcem dítěte je navíc fotograf, takže se spojilo příjemné s užitečným a tipujeme, že podobných fotografií se ještě na facebookovém profilu téhle holky objeví spoustu. Sice není tak proslavená jako naše blogerka Nela Slováková nebo Nikol Trojanová (23), ale kouká se na ni dobře.

Mohlo by vás zajímat

Další články