Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexy tělo herečky Míši Doubravové se začíná zakulacovat! Může za to mimozemšťátko

Manželé už se miminka nemůžou dočkat.
Zdroj: Facebook.com
Herečka Míša Doubravová se před dvěma měsíci vdala a to už pod svým srdcem nosila vytoužené miminko. Jenže to se svým manželem Romanem Tomešem potvrdili až teď. Ze sexy divy se tak stane zakulacená mamina.

Už od veselky se spekulovalo, zda se Míša vdávat „musela“. Oba herci do toho chtěli praštit za každou cenu co nejrychleji. Míša pravděpodobně nechtěla, aby jí svatební fotky kazil rostoucí pupek. Ale teď šli se sladkou pravdou ven.

„Ještě před svatbou nás potkalo to největší štěstí, co nás vůbec mohlo potkat. A dnes jsme viděli malého tvorečka plného života vrtět se, mávat rukama, nohama a usmívat se. Nic není víc než tenhle pocit, nic není na světě tolik důležité jako tohle malinké mimozemšťátko. Tolik lásky a štěstí nás naplňuje, že už jsme nemohli vydržet nepodělit se o to s vámi,“ napsala na svůj Facebook Míša, která je teď ve třetím měsíci.

Ani její muž nezahálel a ukázal fotku těhotenského testu a pyšnil se jako nastávající tatínek.

Jediný, kdo z toho nebude mít radost, je vedení divadla Broadway, protože Míša měla nahradit těhotnou Emmu Smetanu, která odešla také právě kvůli těhotenství z muzikálu Adéla ještě nevečeřela, který má mít obnovenou premiéru v říjnu. Tak to aby do role Květušky hledali někoho do třetice, ale hlavně už ne tolik plodné herečky.

Související články

Další články