Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexy slovenská moderátorka se vyjádřila k rasistickému statusu o Romech! Jak zní její obhajoba?

Konečně se moderátorka ke svému vyhazovu vyjádřila.
Zdroj: facebook.com

Včera jste se mohli dozvědět o bývalé moderátorce Kristíně Kormúthové, která se ve svém statusu hanlivě vyjádřila o Romech. Vedení televize ji okamžitě stáhlo z obrazovek a o týden později s ní definitivně ukončilo spolupráci. Teď se krásná moderátorka ke svému statusu vyjádřila.

Všechno začalo tím, že Kristíně vlezl na střechu domu zloděj romské národnosti a kradl jí okap. V následném rozčílení si vylila své city na Facebooku, kde označila zloděje za nedonošeného smradlavého cikána. A takto zní její obhajoba:

„Sebrali mi vítr z plachet. Za můj výrok na Facebooku jsem přišla o práci, kterou jsem zbožňovala. Chci ale zdůraznit, že výrok, za který jsem se už veřejně omluvila, jsem napsala v rozrušení několik minut poté, co jsme se stali obětí trestného činu. V dané chvíli jsem měla největší strach v mém životě. Můj výrok byl reakcí na tuto vypjatou situaci, kterou nikomu nepřeji zažít na vlastní kůži. Jeho úmyslem však v žádném případě nebylo obecně znevažovat jakýkoliv národ, rasu nebo etnikum, ale odsoudit konkrétní čin zloděje, který už vyšetřuje policie,“ obhajuje se moderátorka.

Její výrok jsme zkrátili na to nejdůležitější, kompletní stanovisko přinesl server topky.sk.

A jaký názor máte vy? Zastáváte se krásné moderátorky, nebo myslíte, že je hodna odsouzení?

Související články

Další články