Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Sexy oblíbenkyně Karla Gotta se ukázala v plné kráse. Koukněte, jak to Kateřině Šonkové sluší nahoře bez

Sexy oblíbenkyně Karla Gotta se ukázala v plné kráse. Koukněte, jak to Kateřině Šonkové sluší nahoře bez
Zdroj: foto: Radim Kořínek/archiv
+ Dalších 6 fotografií
Ucházela se o korunku krásy, okouzlila svou pohlednou tvářičkou i Karla Gotta, ale modelka Kateřina Šonková útočí dál. Připravila stovkám mužů pěkně mokré sny. Odtajnila totiž to, co může vidět v posteli jen její přítel. Připravte se na to, že to má pořádný erotický náboj.

Finalistka Miss, která svou krásou ohromila i Mistra a protančila s ním večer po vyhlašování soutěže krásy, se toho nebála a odhalila, co skrývá pod oblečením. A musíme uznat, že je škoda, že se Kateřina Šonková (28) neodhaluje častěji, protože to je pohled přímo pro bohy.

Na nejnovějších černobílých fotografiích odhodila stud a ukázala své dokonalé poprsí a sexy křivky, na kterých dře v posilovně. Výsledky jsou opravdu znát, Katka na svém těle nemá ani gram tuku navíc a ukázala, že do modelkovského důchodu opravdu ještě nepatří.

"Po přehlídce pro módní web Daily Style mě oslovil fotograf celebrit Radim Kořínek s tím, že by chtěl se mnou spolupracovat. Fotil už třeba s Agátou Prachařovou, Evou Decastelo či Osmanem Laffitou. Potěšilo mě, že si vybral právě mě, protože jsem o něm slyšela jen chválu. Proto jsem se nebála ani před ním vysvléknout, je to opravdový profesionál. Já proti nahotě nic nemám, ale přeci jen bych si nesundala podprsenku či kalhotky jen tak, aby to pak ve finále bylo vulgární. Jsem teď s výsledkem jedině spokojena, i s celkovou spoluprací s jeho týmem," prozradila nám krásná Kateřina.

Sami se podívejte do fotogalerie a uznejte, že je o co stát. Jen vám budou muset postačit pouze odhalené fotky. Kačka je totiž už nějaký ten pátek šťastně zadaná a nemíní to měnit. Dokonce ani kdyby ji chtěl sám Karel Gott (76).

Související články

Další články