Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexy Nikol Trojanová krotí duchy: S týmem se vypravila na hřbitov bláznů, kam byste neměli nikdy chodit sami

+ Dalších 38 fotografií
Máme pro vás úplně nový pořad, který vám nedá spát. Dali jsme dohromady pár nadšenců pro paranormální aktivity, tedy nebojácný tým odvážlivců Prince, Nikol, Ondry a kameramana Jirky, kteří vás budou pravidelně zásobovat zajímavostmi kolem světa duchů.

Prvním místem, které je považováno za jedno z nejtajemnějších míst Česka je Bohnický hřbitov bláznů v Praze. Co tam tým objevil vám ale neprozradíme.

Musíte se podívat sami. A vy se nebojte nám psát o dalších lokacích, o kterých víte, že tam straší. Náš tým Krotitelů duchů přijede klidně i k vám domů, pokud se potřebujete zbavit zlých energií. Pokud se nebojíte, tak do toho určitě pojďte.

Celým tajuplným pořadem vás provede půvabná moderátorka Nikol Trojanová (26), kterou můžete znát z různých reality show. Sama Nikol v prvním díle prozradila, že hřbitov bláznů je nejděsivějším místem v Praze a možná také v České republice.

Tak uvidíme, kam se tým Krotitelů duchů vypraví příště. A jestli se budete opravdu bát, tak celou výpravu zachrání alespoň pohled na krásnou Nikol.

Související články

Další články