Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Sexy Nadia z legendárního filmu Prci, prci prcičky? Podívejte se, jak vypadá a co dělá dnes!

Shannon Elizabeth vypadala vždycky skvěle.
+ Dalších 10 fotografií
Vzpomínáte na sexy studentku Nadiu, kterou ve filmu Prci, prci, prcičky chtěli sbalit všichni chlapi? Shannon Elizabeth (44) se téměř vůbec nezměnila a vypadá snad ještě lépe než před 19 lety, kdy se točil první díl série.

Krásné Shannon je dneska už 44 let. Proslavila se hlavně ve filmu Prci, prci, prcičky kde si zahrála studentku z Česka. Snad všichni muži a kluci ve filmu po ní toužili, ale nějak daleko se dostal pouze panic Jim – pokusil se ji dokonce před kamerou svléknout. Nakonec to ovšem skončilo jeho trapasem. Ona pak dala přednost „nerdovi“ Chuckovi.

Krásná brunetka je živým příkladem toho, že pokud je člověk krásný uvnitř, je to vidět i navenek. Shannon se po boku svého partnera Russella Simmonse věnuje záchraně zvířat. Upozorňuje na brutální podmínky ve velkochovech, množírnách a na ilegální činnost pytláků.

Na rozdíl od některých celebritek se nespokojí jenom s bojem na sociálních sítích, ale sama do kritických oblastí jezdí. Fotí znetvořená těla nosorožců a slonů, které zmrzačili pytláci.

Mohlo by vás zajímat

Další články