Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Sexy modelku brutálně zavraždila její sestra. Ubodala ji kuchyňským nožem a pak znetvořila!

Elizaveta zřejmě na svoji sestru žárlila kvůli úspěchům v modelingu.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Případ brutální vraždy tento týden otřásl celým Ruskem. Stefanii Dubrovinovou (†17) ubodala nožem její devatenáctiletá sestra Elizaveta. Během jejího běsnění byla nejspíš pod vlivem drog. Vše se mělo odehrát v bytě neznámého muže. Elizaveta na svoji sestru zřejmě žárlila.

Stefania byla začínající modelkou, a tak častokrát fotila. Kvůli kariéře se neváhala ani svléknout. Podle majitele místního podniku, kde si Stefania přivydělávala jako tanečnice, prý nikdy s muži za peníze sex neměla. Jen chtěla být úspěšnou modelkou.

Její úspěch ale zřejmě nemohla rozdýchat její o dva roky starší sestra. Když se jednou chystala Stefania do bytu muže, který ji měl fotit, vzala s sebou i sestru. A to zřejmě byla její osudová chyba. Trojice vypila větší množství alkoholu a muž se vydal do obchodu, aby dokoupil další zásoby.

Když byly sestry o samotě, došlo mezi nimi k hádce a Elisaveta sestru napadla. Vzala kuchyňský nůž a zasadila jí neuvěřitelných 140 bodných ran. Stefania byla nalezena nahá a měla vyškrábané oči a uříznuté uši. Sestra byla obviněna z vraždy a zmrzačení těla.

Podle kamarádů nebyla Elizaveta úplně v pořádku, měla psychické problémy a léčila se na psychiatrii. Jak velkou roli v tom hrála žárlivost a drogy, to už je předmětem vyšetřování.

Související články

Další články