Sice Kačka za svou kariéru nafotila spoustu kampaní, kde se nebála svléknout, ale teď pracuje víc než kdy jindy. Není se čemu divit. Na své postavě tvrdě maká, skoro každý den cvičí, a jak přestala jíst maso, tak i váha šla rapidně dolů. Má daleko lepší postavu než v dobách Miss.

Teď nafotila kampaň pro firmu Albixon, vyrábějící bazény, ve které se svlékla do plavek a tvořila „rodinku“ s 3. nejhezčím mužem roku 2015 Janem Pitem. S ním v reklamě tvoří pár a jsou tak věrohodní, že jsme se museli zeptat, jestli mezi nimi náhodou nepřeskočila jiskra.

„Já mám svého dlouholetého přítele, kterého miluji a nemíním na tom nic měnit. Žádná jiskra tudíž nepřeskočila, ale je to sympoš, se kterým jsem se hodně nasmála. Ale partner se rozhodně nemá čeho bát,“ přiznala eXtra.cz krásná playmate Kateřina.

Aby toho nebylo málo, tak si střihli i svatbu, aspoň má modelka natrénováno do budoucna, kdyby ji náhodou v blízké době přítel chtěl požádat o ruku, tak už tak trochu ví, jak to chodí. A třeba pak přijdou na řadu i děti, které se v upoutávce také objevily.

„Ty ani jeden zatím neplánujeme. Je hezké si na tu rodinku zahrát, jak jsme spokojeni u bazénu, ale není kam pospíchat,“ smála se sexy blondýnka, která na své vizáži poslední dobou hodně zapracovala.

Ale zatím, než se třeba časem kvůli těhotenství, které ale v nejbližší době rozhodně neplánuje, zakulatí, tak se pokochejte Katčinou dokonalou postavou v bikinách, ze kterých se derou ňadra přímo ven. Je to podívaná přímo pro bohy.