Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexy mistryně republiky v K1: Tahle kráska s DOKONALÝM ZADKEM dokáže přeprat chlapa za deset sekund!

Eliška má opravdu rajcovní postavu.
Zdroj: Martin Buček
+ Další 2 fotografie
Vypadá jako modelka z přehlídkového mola, kde by z fleku mohla předvádět spodní prádlo. Taková půvabná křehká květinka, ale nenechte se tím éterickým vzhledem a postavou zmást. Sexy Eliška si totiž se všemi loudily a dotěrnými muži dokáže poradit během krátké chvíle a nebude to nic příjemného.

Konečně máme mezi českými sportovkyněmi opravdu krásnou holku, která není namakaná jako chlap, právě naopak, vypadá až moc žensky. Zvlášť její dokonalý zadeček, který láká jen tak poplácat. Ale to byste si mohli jen zkusit. Mistryně v K1 a Muay Thai Eliška Pelechová by si s nenechavci dokázala poradit po svém.

„K bojovému sportu mě přivedl starší brácha a nějak mě to chytlo. Nejdřív jsem jezdila na koni, ale z parkuru jsem prostě přesedlala na něco jiného,“ prozradila redakci eXtra.cz svůdná Eliška, která se ničeho a nikoho nebojí a přitom stále v tomto světě vypadá velmi něžně a žensky.

Proto se není čemu divit, že vznikly tyto exkluzivní fotografie pod taktovkou fotografa Martina Bučka, který přesně vystihl její něhu a smyslnost. Že i v tomto drsném světě může působit taková květinka, na kterou se dá koukat, ale pro tvrdou ránu nechodí daleko.

A nesetkala se mezi muži s nějakými sexuálními narážkami nebo sexuálním harašením? „Naštěstí to nezašlo nikdy tak daleko. A kdyby jo, tak mám kolem sebe lidi, kteří by to vyřešili,“ smála se Eliška, která by si s úchylem dokázala poradit i sama. Není žádným tajemstvím, že i statného chlapa umí skolit během pouhých deseti sekund.

Související články

Další články