Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Sexy maminy si vyrazily do společnosti: Děrgelová ukázala nový účes, Krejčíková vzala i dceru

Sexy maminy si vyšly do společnosti.
Zdroj: Herminapress.cz/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 13 fotografií
Maminy

Ve čtvrtek proběhla tiskovka TV Nova, kde se sešlo hodně sexy maminek. Akci, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz, nevynechala například Aneta Krejčíková, která dokonce dorazila i se svou dcerkou. Dále se přišly podívat Patricie Pagáčová, Markéta Děrgelová nebo i Petra Svoboda. Podívejte se, jak jim to slušelo. 

Aneta Krejčíková

Na tiskovce TV Nova se sešlo opravdu hodně maminek, které vypadají lépe než kdy dříve. Na představení podzimního schématu přišla i Aneta Krejčíková (31). Herečka z nekonečného seriálu Ulice má už dvě děti. Podle Novinek.cz Aneta rodila doma a samotné mateřství ji nepřestává fascinovat. Na akci se objevila se svou dcerkou, která vypadá, jako by jí z oka vypadla.

Petra Svoboda

Další sexy mamina, co nechtěla sedět doma, je Petra Svoboda (40). Té se podařilo shodit poporodní kila hned a ještě prý dokonce váží míň než před porodem. "Mám asi 51 kilogramů, ale diety v tom nejsou. Loni na podzim jsem měla zřejmě covid a neměla jsem dlouho moc chuť na jídlo, do toho se snažím skloubit rodinu a pracovní povinnosti, což je někdy dost náročné. Snažím se také nepřejídat na noc,“ svěřila se kráska Blesk.cz.

Patricie Pagáčová

Patricie nedávno přidala fotku v plavkách, o které se psalo, že zbořila internet, jak uvádí Expres.cz. Za snímek sklidila jak pozitivní ovace, tak bohužel i negativní. Na tiskovce jí to ale moc slušelo, akci si užívala v modrých šatech a s pivečkem v ruce. Webu iDNES.cz se svěřila, že by si po porodu možná troufla i na focení pro pánský časopis. "Myslím si, že to, že žena porodí dítě, neznamená, že už se nikdy nesmí svléknout. Teda samozřejmě, pokud to forma dovolí. Každá žena by měla mít nějakou sebereflexi a správně volit outfity či to, jak moc se odhalí," přiznala.

Markéta Děrgelová

Markéta se nedávno svěřila, že její muž Patrik Děrgel by chtěl nejradši 5 dětí. S Patrikem mají už dvě děti, Vavřince a Miru, třetímu se ale rozhodně nebrání. Na oslavu přišli v ležérním stylu a Markéta ukázala i nový účes.

Beáta Kaňoková

Té se v roce 2019 narodila dcera Judita. Herečka ze seriálu Pan profesor se svěřila Novinkám.cz, že to má obtížné s hlídáním, protože její manžel je také herec. Takže využívají hodně babičky nebo i dobré kamarády. Na party se objevila u Vojtěcha Vodochodského, který byl obležen dalšími krásnými ženami.

Související články

Další články