Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Sexy máma Andrea Verešová je k nakousnutí i u plotny!

Andrea je sexy máma!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 34 fotografií
Andrea Verešová svůj sexappeal rozhodně po narození svých dvou dětí neztratila ani omylem! Této modelce to zkrátka sluší i při obyčejných domácích činnostech! Sexy máma!

Vánoce se už kvapem blíží, a proto se kdekdo chlubí, kolik má už napečeno cukroví a nebo jestli už zdobí stromek. Jiné to není ani u modelky Andrey Verešové (36). Ta se na sociální síti pochlubila fotkami se svými roztomilými dětmi Vanesskou (9) a Danielem (7), se kterými pekla cukroví. Nutno dodat, že obě její děti rostou jako z vody a moc jim to s maminkou sluší.

“Matka s dcerou. V živote mám mnoho rolí, ale táto je jedna z najkrajších a zároveň najzodpovednejších. Materstvo je veľká výzva a škola života. Nie som dokonalá, ale snažím sa dať zo seba to najlepšie, čo som sa doteraz naučila, a predovšetkým rozdávať čo najviac lásky, lebo jej nie je nikdy dosť,” takto zasněně komentovala svou fotku s dcerou Vanesskou Andrea.

Musíme uznat, že z malé Vanessky roste opravdová kráska. S krásným úsměvem a upřímným pohledem na maminku na fotografii vypadá jako princezna a modelka v jednom.

Zkrátka a jasně, svou podobu s půvabnou maminkou nezapře. Zda půjde v budoucnu ve šlépějích své maminky, sice ukáže až čas, ale už teď je jisté, že o tak pěkné děvče bude zájem.

Související články

Další články