Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Sexy Lindsey Vonn odhalila svoji touhu: CHCE SI TO ROZDAT S DESÍTKAMI CHLAPŮ!

Je to kočička.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Odtajnila svoje hlavní přání. Má totiž nesplněnou jednu metu a bez té svoji kariéru ukončit rozhodně nechce. Krásna Američanka Lindsey Vonn by si to ráda na svahu rozdala s desítkami chlapů!

Lindsey Vonn (32) patří mezi nejkrásnější sportovkyně světa. Navíc se často stane, že ze svého těla ukáže více, než je k vidění na lyžařských sjezdovkách. Momentálně se zotavuje ze zlomeniny ruky, ale plánuje další comeback!

Minimálně do olympiády v roce 2018 chce ještě lyžovat. Výkonnost chce ale otestovat i jiným způsobem. „Poslední závody bych chtěla odjezdit s muži a některého z nich i porazit,“ uvedla svoji touhu.

„Už jsem toho dokázala víc než dost, tak proč si to nerozdat s muži. Ráda bych si tento sen splnila,“ dodala Lindsey, která už o udělení výjimky usilovala, ovšem Mezinárodní lyžařská federace její počin zamítla s tím, že zástupce dvou různých pohlaví společně soupeřit nemohou…

Související články

Další články