Finalistka SuperStar Sabina Křováková (20) je už poslední dívkou v pěvecké soutěži. V posledním finálovém kole se jí stala nepříjemná nehoda, když ji během posedávání na gauči fotografové zachytili ve chvíli, kdy jí bylo vidět pod sukni.

Pro Sabinu je teď víc než drobný společenský přešlap důležitější, aby se soustředila na dnešní večer, ve kterém opustí SuperStar další soutěžící, respektive nejspíše ona. Křováková už v show zůstala jen s miláčkem slovenských teenagerek Štefanem Pčelárem (25) a nešťastníkem k politování Adamem Kukačkou (16). Poslední tři finalisté tráví svůj čas ve vile, kde pilně nacvičují a trénují na dnešní kolo. „Jeden vždycky zazpívá a my mu řekneme, co je třeba vylepšit,“ prozradila Sabina neuvěřitelně „sexy“ dramaturgický plán pro dnešní večer.

Už dnes od 20.20 se můžete těšit na Nově na pořádně našlapaný večer plný napětí, podvodných podprsenek, přehnaných emocí a pravděpodobného loučení Adama Kukačky nebo právě Křovákové. Speciálním hostem bude Richard Müller, kdo ho bude držet na pódiu, se zatím neví.

Finalisté zazpívají tři písně sólově, a navíc se můžete těšit i na společnou píseň z Pomády, Summer Nights, kterou Kukačka se Pčelárem poctivě pilovali, i když už spolu týden nemluví.