Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Sexy kočka Leoše Mareše: Na večírek přišla bez make-upu, jak se vám líbí?

Petra Faltýnová si může dovolit přijít na večírek i bez make-upu.
Zdroj: Profimedia.cz

Nezbývá nám, než Leošovi (37) závidět. Tolik štěstí najednou by snad normální člověk ani neunesl. Nejenže se nedávno pochlubil novým autem, ale i jeho přítelkyně Petra Faltýnová (35) je výstavní kousek do sbírky.

A kdo si myslí, že jako modelka hned letí brzy ráno, než se Leoš vzbudí, do koupelny, aby tam na sebe zednickou špachtlí naházela paletu šminek a byla pro Mareše dokonalá už za kuropění, tak ten se tedy šeredně plete.

Faltýnová se totiž nedávno objevila na jednom večírku v úplně prosté bílé říze a nejvíc šokovala tím, že přišla tak, jak ji pánbůh stvořil. Tedy sice ne nahá na těle, ale nahá na obličeji rozhodně ano. Ať už byla líná namáznout si aspoň řasy, nebo to udělala schválně, protože přirozená krása je přece nejlepší, faktem je, že takhle by klidně mohla jít i na Ples v opeře a stejně by se Mareš vedle ní mohl nadýmat pýchou jak rok prošlá konzerva sardinek.

Sakra, my na toho chlapa snad žárlíme!

Související články

Další články