Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Sexy kočičky, kam se podíváš: Tyhle šťabajzny ve Vánočním Kameňáku lahodí očím!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
kočičky z Kameňáku
Vánoční Kameňák byl natočen před čtyřmi lety. Ačkoliv už režisérem nebyl Zdeněk Troška, snímek se hlavně u televizních diváků uchytil velmi dobře. Nechybí klasické vtipy, a navíc byl Kameňák okořeněn novými herci a především herečkami, které se v původních dílech neobjevily. A co si budeme povídat, většina z nich jsou pořádné kočky!

Alice Bendová, která je známá především díky záporným rolím, si ve Vánočním Kameňáku střihla roli zpovykané manželky místního policisty. Ačkoliv jí v době natáčení už bylo 40, mužské obecenstvo bylo pohledem na ni velmi potěšeno. Říká se, že Alice je nejkrásnější česká milfka. Lehce proto mohla zastínit další herečky, které se ve filmu objevily. A to by byla škoda, protože opravdu je na co se dívat. Tohle jsou nejvíc sexy kočky z Vánočního Kameňáku!

Lucia Molnárová

V Kameňáku si střihla roli té nejhloupější blondýny, jakou kdy svět viděl. Lucia je ale přesně ten typ krásky, které by hloupost nejeden chlap odpustil. Navíc je tak krásná, že jí sluší i pytel od brambor a šmouhy na obličeji. V jejím podání se i na extrémně tupou sekretářku dá dívat velmi dobře.

Eva Feuereislová

Ačkoliv se Eva ve Vánočním Kameňáku objevila jen na chvilku, rozhodně bylo na co koukat. Ať už se totiž objeví kdekoliv, mužské oko to velmi potěší. Vzpomínáte si na její účast v reality show VyVolení? Tam nejednou předvedla pořádnou show, a tak je jasné, že ani v tomto snímku si nezahrála žádnou stydlivku. A to by přece byla škoda prošvihnout, no ne?

Eliška Bučková

Je to právě tato modelka, kdo se ve filmu objeví nahoře bez! Eliška je krásná v obličeji, má úžasné tělo a ani herecký talent se u ní úplně nezapře. Kdo by nevyužil příležitosti vidět bývalou přítelkyni rybáře Jakuba Vágnera tak, jak ji mohl dlouhou dobu vídat jen on?

Štěpánka Fingerhutová

Mladá a především talentovaná herečka dostala ve Vánočním Kameňáku roli dcery Alice Bendové a Martina Dejdara. Především pro mladší mužské publikum byla velkým potěšením a taky jedinou puberťačkou, kterou by nejeden muž s radostí převychoval.

Alice Bendová

Alice je oblíbená česká herečka, a tak je nejeden divák obeznámený s tím, že se rozhodně nebojí ukázat tělo. Po čtyřicítce se nemá za co stydět, postavu má lepší než kdejaká dvacítka. Ani ve Vánočním Kameňáku se nepromění v puťku zahalenou do roláku, a tak se pánové můžou kochat její dokonalostí.

Související články

Další články