Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Sexy herečka vzala volby do vlastních úst: Orálně uspokojuje voliče v celé zemi!

Paola Saulino v akci.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Už jste někdy viděli politicky angažovanou pornoherečku? Ne? Tak se seznamte s Paolou Saulino! Té se nelíbí probíhající referendum v Itálii. Má se omezit moc Senátu a naopak by premiér měl posílit své pozice. A tak slíbila každému, kdo bude volit NE, orální sex.

Krásná herečka si rovnou naplánovala uspokojovací orální turné po celé zemi. V prosinci vydala kalendář s jednotlivými daty a místy, kde se bude vyskytovat. Od začátku ledna má tak doslova plnou pusu práce.

„Nejlepší začátek roku, jaký jsem si mohla přát. Jsem trochu unavená, ale v pořádku,“ napsala po bouřlivých volbách v Římě. Dále má naplánováno Miláno, Veronu, Neapol i Palermo.

„Jsem žena činu. Svému slibu dostojím,“ píše odvážná Italka, která chce zachránit svou zemi. Kvůli tomu přijela do Evropy z LA, kde momentálně točí.

Svoji túru nazvala „pompa tour“, což je v překladu něco jako „kuřba turné“. Tahle kráska se toho prostě nebojí.

Italové jsou známí milovníci krásných žen, a tak kráska kupodivu nemá na svých sociálních sítích moc „hejtrů“. Italy spíš naopak zajímá, proč jejich město ze svého orálního turné vynechala.

Související články

Další články