Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sexy cvičitelka jógy má nejrozkošnějšího parťáka. Její koza s ní cvičí každý den!

Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Švédka Rachel Brathen je se svojí kozou opravdovou internetovou senzací. Koza Penny Lane cvičí s ní a ještě jí dělá závaží na zádech. Vždy, když Rachel začíná cvičit, její koza na ni automaticky skočí. A vydrží až do úplného konce.

Rachel dostala kozu od svého manžela surfaře Denise k Vánocům A od té doby vyráží na jógu společně. Možná vám to připadá divné, ale kozu Penny Lane jóga opravdu baví. Už přesně ví, co má dělat a jak se hýbat, když panička cvičí. Kdyby ji nechala Rachel doma, byla by asi opravdu naštvaná.

{{videoembed:https://www.onetv.cz/detail/neprestanete-se-smat-tahle-koza-cvici-se-svoji-krasnou-panickou-jogu}}

Staly se z nich nejlepší kamarádky a nedají bez sebe ani ránu. Malá roztomilá černá kozička se různě plete mezi ruce Rachel, nebo si jen lehne a dívá se na ni a odpočívá. Je ale pořád poblíž. Když Rachel cvičí střechu, má kozu na zádech a ta už ví, jak se na nich má udržet.

"Někdy nevíme, co chceme změnit až do té doby, než vidíme nedostatky. Musíme se místo toho zaměřit na pohyb, abychom se cítili dobře," vysvětluje Rachel. "Je důležité oslavovat dobré věci, naše tělo toho pro nás dělá tolik. Musíme se udržovat cvičením a mít z něj radost," dodává. A ze cvičení má radost i malá kozička. Podívejte se do fotogalerie.

Související články

Další články