Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sexuální zvrhlíky, kteří útočí na děti, pouštějí mezi lidi schválně? Nepochopíte, jak utekl tento úchyl a co může dělat!

Mikuláš Říha je nebezpečný deviant!
Zdroj: Policie ČR
Všichni o něm vědí, že je to nebezpečný sexuální zvrhlík, a zase ho poslali mezi normální lidi. Úchyla jménem Mikuláš Říha nehledá policie poprvé. A zase ho nemůže najít! Na co se čeká? Až ublíží nějakému dítěti?

To jméno je vám asi hodně povědomé. On totiž zvrhlík Mikuláš Říha není hledán poprvé. Naposledy se všem vysmál v červenci, když zmizel z léčebny – psali jsme o tom ZDE.

No a nyní je tohle individuum, které rádo otravuje malé děti, zase na svobodě. Policisté netuší, kde je, a pátrají po něm už více než dva dny! Všichni jen doufáme, že někde ve sklepě nemučí nějaké dítě!

Nebezpečný sexuální deviant uprchl z psychiatrické léčebny v Kosmonosech u Mladé Boleslavi. Zvrhlík uprchl v okamžiku, kdy měl v rámci pracovní terapie okopávat záhonky ve skleníku! Není to bohužel jeho první útěk. Dá se říci, že ho tady specialisté neumějí ohlídat – čtěte ZDE. Proč tedy Říha není zavřený někde, kde ho pohlídají? Na co se proboha čeká?

Říha má soudem nařízené ochranné sexuologické léčení a může být velmi nebezpečný.

Policisté na svém webu tvrdí, že není ozbrojen, ale je nebezpečný. Páni policisté, koukejte ho rychle najít!

A vzkaz pro soudy a odborníky? Zdá se, že tenhle úchyl fakt nepatří do skleníku, aby tady okopával kytičky!

.

Související články

Další články