Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Sexuální zneužívání Heleny Houdové: Když jí to udělali, byla ještě malá holčička. Pak už ty muže nešlo spočítat

Helena Houdová šla s kůží na trh.
+ Dalších 12 fotografií
Modelka a misska Helena Houdová (37) prolomila mlčení. Byla sexuální zneužívaná. Zažila to už jako dítě. A pak to pořád pokračovalo.

„Jako dítě jsem byla sexuálně zneužita. Jako teenager jsem byla sexuálně obtěžována muži. Byla jsem využita jen tak pro něčí potěšení už jako dospělá žena, i když jsem řekla NE. Na ulici mě chytali za různé části těla bez mého svolení, přes zadek mě pláclo tolik cizích mužů, že to ani nejde spočítat. Pořád dokola někdo využíval mého těla a mé mysli. Trvalo mi dlouho, než jsem přestala cítit vinu, stud a přestala pochybovat o sobě a svém těle. Chci, aby se mé já stalo silnější. Miluji své tělo a odpustila jsem jim, odpustila jsem sobě, což mi trvalo hrůzných třiatřicet let, kdy jsem si hojila tyto rány,“ uvedla jemná dáma na sociální síti.

Je moc dobře, že se Helena rozhodla veřejně vystoupit a popsat, co se jí stalo a stávalo. Je strašné, že to všechno zažila už jako malá holčička. Snad i další ženy seberou odvahu a vyrovnají se s tím, co jim muži dělali. Sexuální zneužívání je velkým problémem. A je dobře, že slavné ženy o tom mluví.

Mohlo by vás zajímat

Další články