Skupinka mladých žen si chtěla zpříjemnit dovolenou nezapomenutelným zážitkem, což je rozhodně plavání s delfíny na volném moři. To ovšem mladá slečna nevěděla, jak moc nezapomenutelný tento zážitek bude.

Když si slečny užily plavání, jedna z nich se rozhodla, že už vyleze z vody na molo, a v tom se to stalo. Krásná tmavovláska nestačila udělat ani dva kroky a už měla delfíní čumák přímo v zadku. Delfín nebyl rozhodně žádný začátečník a okamžitě začal s pohyby „tam a zpátky“.

Mladá bruneta byla z tohoto činu naprosto v šoku a své překvapení maskovala smíchem. Kamarádky se nezmohly na sebemenší pomoc, a tak si s touto choulostivou situací musela mladice poradit sama.

Vše naštěstí dopadlo dobře a usměvavá brunetka nepřišla k žádnému řitnímu zranění. Svoji prdelku si ubránila, i když to bylo o chlup. Delfín zklamaně odplaval a dá se říci, že měl po hezkém dni. Přestože byla celá situace nakonec směšná, mohlo dojít k hrůzným okamžikům. Bezpečně lze ovšem tvrdit, že na tyto sexuální hrátky slečna nikdy nezapomene…