Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Sexuální typologie podle krevních skupin: Vaše krev prozradí, jací jste v životě i v posteli!

A co vy, máte sex v krvi?

Stejně jako západní astrologie rozlišuje lidi na základě dvanácti zvířetníkových znamení, tak v Japonsku věří na to, že lze charakterizovat osobnost a vlastnosti člověka podle krevní skupiny.

Tuto myšlenku zpopularizoval v roce 1927 japonský profesor Takeji Furukawa, na jeho práci pak navázal Masahiko Nomi, který v roce 1971 vydal knihu pojednávající o kombinaci krevních skupin s určitými povahovými rysy.

Horoskopy a typologie temperamentů podle čtyř základních krevních skupin jsou v Japonsku velice populární. Podívejme se tedy na to, co o nás a našem intimním životě vypovídá příslušná krevní skupina.

Krevní skupina 0 – vůdce a živel ohně

Lidé s krevní skupinou nula dobře vědí, co od života chtějí. Jsou ambiciózní, sebevědomí, přímočaří a optimističtí. Rádi přijímají nové výzvy, zato kompromisy v oblibě nemají. Jsou ješitní a mívají sklony k žárlivosti a majetnickosti. Při sexu oplývají aktivitou a nápaditostí, stereotyp vám s nimi určitě nehrozí. V posteli jsou vášniví a dominantní, ale dokážou být i sobečtí a bezohlední. Jako partneři jsou mnohdy nestálí. „Nulky“ vyhledávají experimenty, neboť se snadno nudí.

Krevní skupina A – rodinný typ a živel země

Lidé s krevní skupinou A jsou opatrní, trpěliví a spolehliví, mají smysl pro řád a pořádek. Jsou tvrdohlaví a rádi ostatní kritizují. Vztahy „áčka“ neberou na lehkou váhu. Sex spojují s láskou a lásku se sexem. Jsou to věrní jedinci a mají hluboké city – jen se s nimi neradi svěřují. Pokud je zklamete, připravte se na pomstu. Jejich sexuální život bývá klidnější, na experimentování si příliš nepotrpí. Při milování jsou citliví, pozorní a ohleduplní, myslí více na partnera než na sebe.

Krevní skupina B – bohém a živel vzduchu

Lidé s krevní skupinou B nesnáší nudu a jakákoliv omezování. Jsou dobrodružní, vynalézaví, nekonvenční a nezodpovědní. Nehledí na společenská pravidla a nemají problém obejít předpisy. Umí být přizpůsobiví, ale musí chtít. „Béčka“ lásku od sexu oddělují, mají tendenci střídat partnery. Když se zamilují, jdou do vztahu po hlavě. Jako milenci jsou vášniví, nespoutaní, kreativní a také sebestřední. Experimentů se nebojí, jejich sex bývá samé překvapení.

Krevní skupina AB – intelektuál a živel vody

Lidé s krevní skupinou AB jsou racionálně myslící, vstřícní, citliví a rozporuplní. Jsou nerozhodní, často proto volí kompromis. Souznění duší je pro ně přednější než fyzická láska. Bývají nejistí a plaší, někdy i odměření, potřebují čas a důvěru, než se tomu druhému otevřou. V sexu jsou romantičtí a něžní – dominanci přenechávají „abéčka“ raději partnerovi. Rádi vyzkouší nové praktiky a nezvyklá místa, ale poté se zase vrátí k tomu, co už mají osvědčené. Nevěra jim není vlastní.

Znáte svou krevní skupinu? Napište nám, jak na vás sedí japonská typologie.

Související články

Další články