Jako by se americkým učitelům a učitelkám v poslední době splašily hormony. Nedávno jsme vás informovali o učiteli, který dětem dovolil sex přímo ve třídě a rovnou během vyučování. Před pár dny zas před soudem stanula ředitelka školy, která měla zneužívat dva nezletilé studenty, z toho jednoho na školním výletě. Na zvrhlou učitelku, která studentům posílala své nahé fotky a s jedním si to rozdala ve škole, si také určitě pamatujete.

Teď je tu další případ, který je něčím jiný – dováděly totiž spolu dvě holky. Minulý týden v New Jersey zatkli mladou učitelku, vdanou Lauren Mitchell (33), která si k sobě domů na hrátky tahala teprve patnáctiletou školačku. Na nic by se nepřišlo, jenže holky spolu cukrovaly na školním výletě, což se nezdálo ostatním učitelům, kteří podivné a nevhodné chování kolegyně nahlásili úřadům.

Pouhé spekulace se proměnily ve fakt a učitelka putovala do cely. Z té se dostane, pokud zaplatí kauci 150 tisíc dolarů. Obviněna byla ze sexuálního napadení (a to, i když se patnáctiletá slečna rozhodně nebránila) a ohrožování mravní výchovy dítěte. Jestli kauci nezaplatí, na soud si v cele počká do začátku července.