Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Sexuální skandál: Vdaná učitelka si vodila do postele školačku. Kdo záviděl a holky napráskal?

Se zvrhlými učitelkami se teď roztrhl pytel.
Zdroj: Bergen County Prosecutor's Office / Google Streetview
Tohle tu ještě nebylo. Obvykle se zvrhlé úči orientují na zajíčky, tahle si jako svoji oběť vybrala teprve patnáctiletou školačku. Všechno prasklo na školním výletě.

Jako by se americkým učitelům a učitelkám v poslední době splašily hormony. Nedávno jsme vás informovali o učiteli, který dětem dovolil sex přímo ve třídě a rovnou během vyučování. Před pár dny zas před soudem stanula ředitelka školy, která měla zneužívat dva nezletilé studenty, z toho jednoho na školním výletě. Na zvrhlou učitelku, která studentům posílala své nahé fotky a s jedním si to rozdala ve škole, si také určitě pamatujete.

Teď je tu další případ, který je něčím jiný – dováděly totiž spolu dvě holky. Minulý týden v New Jersey zatkli mladou učitelku, vdanou Lauren Mitchell (33), která si k sobě domů na hrátky tahala teprve patnáctiletou školačku. Na nic by se nepřišlo, jenže holky spolu cukrovaly na školním výletě, což se nezdálo ostatním učitelům, kteří podivné a nevhodné chování kolegyně nahlásili úřadům.

Pouhé spekulace se proměnily ve fakt a učitelka putovala do cely. Z té se dostane, pokud zaplatí kauci 150 tisíc dolarů. Obviněna byla ze sexuálního napadení (a to, i když se patnáctiletá slečna rozhodně nebránila) a ohrožování mravní výchovy dítěte. Jestli kauci nezaplatí, na soud si v cele počká do začátku července.

Související články

Další články