Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sexuální skandál v show Farmář hledá ženu! Tohle sedlák s kloboukem nevychytal

+ Další 3 fotografie
Sledujete reality show Farmář hledá ženu? Pokud si myslíte, že zde jde hlavně o romantiku, krmení koní a spaní na seně, tak vám musíme sdělit, že ve Farmáři to hodně jiskří. A sex? O ten jde v první řadě.

Televize Barrandov na pátek chystá druhý díl populární show Farmář hledá ženu. A redakce eXtra.cz už nyní ví, co se dělo při natáčení v zákulisí.

Kamery totiž všechno nezaznamenají. Ty největší orgie se většinou odehrávají, když štáb odejde. A pak se samozřejmě hodně řeší erotika, mazlení a sex. A když je farmář statným a svůdným chlapíkem, tak si prostě může vybírat, na kterou farmářku skočí.

Farmář Honza statným chlapem je. Je to prostě fešák, má velké srdce a velké ruce. A to ženy milují.

„Je moc sympatický a charismatický,“ říká na kameru Monika a je vidět, že Honza, který si opravil menší zámek nedaleko Sedlčan, ji velmi zaujal. Monika se už tak trochu vidí jako zámecká paní.

„Umím dojit, vyrůstala jsem na Moravě na statku, farmaření mám pod kůží,“ chlubí se Monika a mrká na Honzu. Zdá se, že přeskočila jiskra, kterou nikdo neuhasí.

Jenže… Jenže něco se velmi zvrtne! A při natáčení bude hodně velké dusno! Už v pátek večer můžete na TV Barrandov sledovat nový díl. A pak můžete jít na eXtra.cz, kde se dozvíte, co se dělo v zákulisí! A slibujeme vám, že to bude jízda.

Související články

Další články