Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Sexuální otrokyně se pomstila! Islámský stát přišel o jednoho z důležitých velitelů!

Ženě se nakonec podařilo velitele zastřelit.
Zdroj: twitter.com
Žena, která pravděpodobně pocházela z křesťanské komunity Jezídů, se nikdy nesmířila s tím, že ji jeden z velitelů Islámského státu uvrhl do sexuálního otroctví.

Nakonec se jí dokonce podařilo zvrhlého muže zastřelit. Dle zpráv irácké televizní stanice Alsumaria News se jednalo o vysoce postaveného představitele Islámského státu Abu Anase.

„Ženu měl přinutit k sexuálnímu otroctví a následně ji dal jako dar svým vojákům,“ uvedl mluvčí Demokratické strany Kurdistánu Saeed Mamouzini.

Islámský stát již dříve uvedl, že znásilnění je součástí jejich náboženství. Jde ale pouze o zvrhlý výklad Koránu. Jedna 12letá dívka, které se podařilo ze spárů teroristů uniknout, uvedla, že muž, který ji znásilnil, tvrdil, že se nejedná o hřích, protože on je muslim.

Dokonce jí tvrdil, že na to má nejen právo, ale je to jeho náboženstvím přímo podporováno a učiní to z něj lepšího muslima. Poté, co ji přivázal k posteli a zacpal roubíkem ústa, si klekl vedle postele a modlil se. Po znásilnění modlitbu zopakoval.

„Říkala jsem mu, že to bolí a aby přestal. On odpověděl, že znásilněním se přibližuje bohu,“ uvedla v táboře pro uprchlíky samotná dívka.

Související články

Další články