Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Sexuální horoskop pro rok 2016. Kalhotky dolů, nohy od sebe, tenhle rok bude pro PANNY hot!

Žena narozená pod vládou Panny je pevně ukotvená v realitě, ale v srdci
má sny, kterým věří a jde za nimi.
Zdroj: archiv
Co čeká a nemine milované panny? V dalším díle našeho kraťounkého seriálu si vezmeme na paškál právě toto zemské znamení. Panny se rodí od 23. 8. do 22. 9. a jde o velmi krásné a sexuálně nabité bytosti. V tomto roce je čeká víc sexu než spánku, a tak se dá říct, že půjde o povedený rok.

Muž narozený v panně je člověk na úrovni, na kterého se můžete spolehnout. Je vzdělaný, má přehled, je pracovitý a velmi pečlivý. Nepatří mezi snílky a v tom, čemu se věnuje, se snaží být nejlepší. Pokud se tedy právě věnuje orálu či jiné sexuální praktice, nečekejte zklamání. Je spolehlivý, na milostném vztahu si velmi zakládá a umí být opravdu pozorný. S vyznáním lásky ovšem může mít potíže.

Žena narozená pod vládou Panny je pevně ukotvená v realitě, ale v srdci má sny, kterým věří a jde za nimi. Je to dáma, která vždy působí důstojně a své emoce si nechává pro sebe. Věří v čistou, skutečnou a dlouhodobou lásku, ale nesmíte na ni spěchat. Je vyrovnaná a svému partnerovi bude oporou.

Beran

Tak více odlišné bytosti najdeme asi jen stěží. Přesto v sexu platí, že protiklady se přitahují, a tak se nebojte oddat se a užít si noc s beranem. Stůjte ovšem nohama na zemi a zůstaňte jen u jedné noci.

Býk

Naprosto harmonické a intenzivní spojení. Budete si navzájem plnit sny a touhy. Budete jeden pro druhého sexuálním učitelem, a tak se při sexu nebudete nikdy nudit.

Blíženci

Tak zde bych sex opravdu nedoporučovala. Přestože je s blížencem zábava a sranda, žádná přitažlivost tu nefunguje, a tak se do soulože nepouštějte, nebo mějte při ruce tunu lubrikantu.

Rak

S rakem byste v tomto roce mohli vybudovat skvělý a trvalý partnerský vztah. Oba jste klidní a toužíte po harmonii, krása. Ovšem o vášni, smyslnosti ani vzrušení tu není ani slovo.

Lev

Toto pouto vás brzy smete a unaví. Lev je na vás velmi silnou osobností, a tak byste si v posteli přišli neustále do něčeho nuceni a rozhodně byste se neuvolnili. Diktátorství a krutost lva ve vás sexuální buňky neprobouzí.

Panna

Tato kombinace bude pro vás v roce 2016 tou nejlepší. Panny jsou pro sebe jako stvořeny, a tak si rozumí prakticky ve všem. Těžko najdete vzrušující okamžiky, pokud nebudou právě s pannou.

Váhy

Spojení s váhou nebude zrovna hot! Přestože si rozumíte a navzájem si vyhovujete, do postele spolu nechoďte. Zbytečně tím narušíte harmonii a dobré vztahy, které mezi vámi fungují.

Štír

Sex, sex, sex. Ano, toto je povedené spojení. Štír ve vás umí probudit tu správnou naladěnost a dělá s vámi divy. Přestože jste prakticky klidní lidé, pokud je poblíž štír, stává se z vás dračice, která nemá nikdy dost.

Střelec

Stáhněte si kalhotky a nechte se vést do říše slasti. Šikovnost a vzrušenost střelce vás zavedou až na samotný vrchol. A ne jediný.

Kozoroh

Tady vám sexuální svit nesvítí. Zde nepůjde v tomto roce o nic extra. Ne, že byste si neuměli vypomoct, ale nepůjde o žádné nezapomenutelné spojení.

Vodnář

Málokdo ve vás vzbudí tak sprosté a vzrušující představy jako vodnář. Bohužel, u představ to zůstane. Pro vodnáře nejste dostatečně přitažliví, a tak doporučuji strčit ruku mezi nohy a pomoct si s vlastní fantazií.

Ryby

Ryby ve vás vyvolávají silný chtíč romantiky a chuť po pravém milování, a tak kdykoli vás tento rok přepadne chuť na romantiku, zavolejte rybě!

Související články

Další články