Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sexuální horoskop pro rok 2016. Jak žhavý bude tento rok pro LVY?

Sexuální horoskop pro rok 2016. Jak žhavý bude tento rok pro LVY?
Zdroj: archiv
Už v první větě vám můžu zaručit, že vás čeká rok plný sexu a vášně. Možná nenajdete toho pravého partnera, rozhodně ale najdete dokonalého milence, který se neunaví ani po desátém kole. Na tento rok byste si měli vzít neplacené volno, z postele se dostanete jen těžko! Pokud si nejste úplně jistí tím, zda je vaše hvězdné znamení právě lev, pomůže vám k tomu znalost termínu narození. Lvi se rodí od 23. 7. do 22. 8 a jsou považováni za velmi silné jedince. Podívejme se tedy, co je charakterizuje a jaké praktiky v sexu upřednostňují!

Lev je rozený vladař a ve společnosti hned upoutá něčí pozornost. Nesmíří se s tím, aby hrál druhé housle. Rád stojí v popředí a usměrňuje ostatní. Umí perfektně vycházet s lidmi. No tak z této charakteristiky je jasné, že v posteli miluje nadvládu nad ženou a dá se o něm hovořit jako o nadsamci!

Lvice je temperamentní a energická žena, které nechybí sebedůvěra. Je to průbojná a vyrovnaná bytost, která vždy ví, co chce. Přitom však působí neskutečně žensky a velmi přitažlivě. Sex jí není cizí a tuto činnost opravdu velmi ráda praktikuje. Stačí se na ni podívat a už máte panáčka v pozoru.

Beran

Zde máte tento rok zelenou. Vášeň mezi vámi je až neobyčejně silná, a tak na milostnou předehru ani nedojde. S beranem se jde rovnou na věc!

Býk

V sexu půjde o naprosto stabilní spojení, které vám bude dopřávat potěšení. Tolik orgasmů za noc jste ještě nezažila! Vy jste opravdu horká dvojka.

Blíženci

Tak zde se sice vášeň a přitažlivost nedá přehlédnout, ovšem nepůjde o moc povedené spojení. Kombinace lva a blížence přináší dost výbušnou a konfliktní atmosféru, která by vám mohla milostné hrátky přerušit!

Rak

Tak toto bude hra na jistotu! S rakem ucítíte milostné pouto, které vám otevře dveře do sexuální říše. Rak vám může splnit naprosto vše, po čem toužíte, a to je skvělá výzva!

Lev

Tak to by byl kriminál. Vy dva byste se zabili. Nezvládnete si říct dvě věty bez konfliktů a sporů, jak by asi vypadal sex? Lva si do kalhotek rozhodně nepouštějte!

Panna

S pannou propadnete silnému okouzlení a možná vás i její přítomnost bude chvíli naplňovat. Silný lev má v tomto vztahu ovšem navrch a to by vás mohlo velmi brzo přestat bavit. Vzhledem k tomu, že při sexu potřebujete silnou vášeň a adrenalin, není panna tou správnou volbou.

Váhy

Jste pro sebe jako stvořeni. V sexu budete naprosto ohromeni, co s vámi váha dokáže! Vzrušení a chtíč vás budou provázet pokaždé, kdy vám bude váha na blízku!

Štír

Bohužel, toto nepůjde. Jste oba moc silné osobnosti a ještě k tomu jste naprosto jiné osobnosti. Zde k sexu nemůže dojít ani po pěti litrech vodky. Antisexualita je mezi vámi velmi silná!

Střelec

Ideální sex, ideální kombinace, ideální spojení. Vám dvěma nejde nic vytknout a právě střelec je tím důvodem, proč si vzít volno a neopouštět ložnici.

Kozoroh

Opět problém silných osobností. V tomto roce by mezi vámi mělo zafungovat kouzlo přitažlivosti, mějte ovšem na paměti, že o nic trvalého nepůjde. Samotná soulož by mohla být ovšem velmi příjemným programem na volný večer.

Vodnář

Pokud bychom váš vztah měli definovat jedním slovem, bylo by to slovo rivalita. Vy dva jste stále jako v ringu, což je při milování pozitivním aspektem, a tak proč to nezkusit.

Ryby

Nuda, nuda, nuda. Ryby jsou moc slabými osobnostmi a spíš než na sex by pro vás mohli být prospěšní jako kamarádi.

Související články

Další články