Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: V trenýrkách jsem už viděla všechno, co existuje! Ale proč máte fleky na slipech?

Stejně je nejdůležitější, co je v prádle…
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes na téma spodní prádlo.

Šaty dělají člověka, ale tu správnou výpovědní hodnotu mají teprve až spoďáry. Hodně milionářů se obléká po outletech a na první pohled zlatokopka jako já jen těžko pozná, že jsou ve vatě. Pak je tu hromada zbohatlíků, kteří mají sice luxusní hadry, ale stěží ušetří na měsíční nájem. To spodní prádlo teprve ukáže, jaký muž je… a kolik má peněz! Naučte se nápadníky rozlišovat podle toho, co najdete u nich v kalhotách. Zde k tomu máte jednoduchý návod!

  1. Klasické bílé slipy

V dnešní době tak trošku ojedinělý úkaz, protože opravdu hezké slipy z kvalitního materiálu stojí majlant a levné už se skoro nevyrábějí. I tak přežívají v komodách postarších mužů, kteří se rádi drží u země a jejich sebevědomí není příliš vysoké. Tělo jako Channing Tatum nemají a praktičnost jim také nic neříká. Většina z nich má na konci dne na slipech hnědé škrtátko a fleky od toho, jak si zapomněli po močení oklepat kovboje.

  1. Skejťácké trenky

Když se muž starší 18 let předkloní a vykouknou mu na celé kolo kostkované trenky, je to pro každou rozumnou ženu varovný signál. Jeden čas se sice říkalo, že volné trenky jsou ohleduplnější k varlatům, ale to nic nemění na tom, že vypadají děsně. Z dálky připomínají skotský kilt a jsou poznávacím znamením typického mamánka, který dostává spodní prádlo jednou ročně pod stromeček. Guma v pase s obřím názvem výrobce na tom nic nemění.

  1. Upnuté boxerky od Vietnamců

Z 80 % nylon a zbývajících 20 % tvoří hnusy, ze kterých se běžně vyrábějí průmyslová hnojiva. Něco takového koupí odvážlivec na tržnici a libuje si, jak má nářadíčko v pohodlí. To, že se mu udělá hned první den vyrážka, již neřeší. Jakmile narazíte na chlapa v těsných boxerkách, které zdobí ukrutně kýčovitý motiv (většinou drak či tribal tetování), raději to rovnou zabalte. Luxusní dárek by vám stejnak nikdy nekoupil a snubní prstýnek by vám vytočil v automatu na žvejky.

  1. Tangáče a absurdní jocksy

Tanga není zapotřebí představovat, šňůrku zařízlou v zadku si na sebe z mužů obleče jen fanoušek sebepoškozování. To jocksy jsou jiné kafe. Tvoří je guma v pase, váček na přirození a dvě gumy obepínající zadnici. Pokud máte jako žena možnost zahlédnout muže v jocksech u sebe v ložnici, gratuluji vám. Povedlo se vám totiž ulovit homosexuála. Po trapném pokusu o sex společně můžete fantazírovat o tom, jaké by to bylo vyspat se s Vojtou Dykem.

  1. Frajer naostro!

V pornáči viděl, že ti správní samci spodní prádlo prostě nenosí. Navlékl si tedy čtvrt roku neprané džíny a vyrazil na lov. Pokud jste se stala jeho obětí a po sundání kalhot hledíte rovnou na jeho ušmudlaný vercajk, vysvětlete mu, že ve filmech pro dospělé se dotyčný vždy před natáčením poctivě vydrbe. Muže bez spodního prádla nemá rád nikdo, v první frontě prodavačky v obchodech s oblečením a v další doktorky, které čas od času musí i hodně ošklivého pacienta vysvléct z kalhot.

Jaké je tedy to správné prádlo? Čisté a z kvalitního materiálu bez kostiček, obrázků a nápisů! Mohou to být klidně slipy, boxerky, snad i ty trenky. Muži si ale musí uvědomit, že my ženy často nakupujeme dobroty hlavně podle obalu. Hezké spodní prádlo nás dokáže vzrušit a naopak. Tak to prostě je!

Mohlo by vás zajímat

Další články