Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: Upocenec, zmrzlinář a další 3 týpci, kteří se vás v létě pokusí sbalit

V létě se chlapům daleko víc zapalují lýtka, ale dejte si na ně pozor.
Zdroj: archiv
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic!

Zjistila jsem, že kombinace krátkých šorteček, výstřihu a velkých cecíků je především v létě magnetem na kdejakého obejdu z ulice. Prakticky nemůžu ani na nákup bez toho, aby mě na každém druhém kroku nezastavil chlap s touhou pozvat mě na rande. Je to dost otravné, a proto jsem se rozhodla nápadníky rozdělit do 5 kategorií. Hned vím, jak dotyčného odmítnout a co od něj můžu očekávat.

V první vlně na vás zaútočí volnomyšlenkářští frajírci v žabkách. V lepším případě mají nechutné koláče v podpaží, v tom horším rovnou chodí po městě nahoře bez. Nikdy nepochopím, kde berou to sebevědomí. Když odmítnete pozvání na pivo (blééé), začnou vás lámat na grilovačku někde na zaflusané zahrádce. Pokud vás baví žrát krkovičku a poslouchat u toho Kabáty, nechte se překecat. Všem ostatním ženám doporučuji přidat do kroku a upocence nechat za zády.

Velmi rozšířeným typem baliče je zmrzlinář. Často se jedná o hezky oblečeného muže, což ale neznamená, že stojí za hřích. Pravděpodobně to bude nějaký pojišťovák či obchodní zástupce. Při polední pauze vylezl z šedé kanceláře s cílem pozvat nějakou kost na zmrzlinu. Přijde mu to roztomilé a originální. Mně to přijde dětinské, nemluvě o tom, že skutečně dobrou zmrzlinu prodávají v Praze všehovšudy na dvou místech.

Sezona láká do naší krásné vlasti také celou řadu cizinců od Anglánů po Araby. Nejdříve se vás zeptají nenápadně na cestu, následně začnou mít všetečné otázky a po deseti minutách vám vyznají lásku. Pro cizince jsou české holky šťavnatým soustem, ale to je tak vše. Nenechte si zlomit srdce a klidně je odpálkujte. Hlavně neříkejte, že máte partnera. Na většinu z nich to nefunguje, protože stejnak za tři dny letí domů.

Na hezké počasí a lovení holek se celý rok těší metrosexuálové. Konečně mají možnost vytáhnout drahé oblečení, naleštěné polobotky a ukázat svaly z posilovny. Poznáte je snadno. Většinou mají barvu broskve, obří černé brýle, tričko do véčka a účes, který trvá vyrobit hodinu. Ti úplně nejtrapnější se vás pokusí ohromit kabrioletem. Zkrátka slizounci.

Lahůdku jsem si nechala na závěr. Ve večerních hodinách vyrážejí do ulic pařmeni. Chodí po diskotékách, festivalech a všech akcích, kde mají po dvou rumech s kolou možnost prudit slušné holky. Prozradí je pestrobarevné oblečení s velkým nápisem… a taky to, že vám během pár minut nabídnou nějakou drogu. Tváří se neškodně, ale nevěřte jim ani nos mezi očima. Pro některé ženy jsou takové akční typy možná přitažlivé, ale při kontaktu s nimi hrozí reálné nebezpečí.

Skoro to vypadá, že najít si v létě dobrou partii je nemožné. Já bych to tak katastroficky neviděla. Věřím, že se čas od času vyloupne normální chlap. Takový, který se i přes zástupy hlubokých výstřihů umí kontrolovat. Takový, který moc dobře ví, jak ženu slušně oslovit. Takový, který si nakouknutí pod sukni sakra zaslouží. Až na něj narazíte, dejte mi vědět.

Související články

Další články